w , , , , ,

Kreml reaguje na niewpuszczenie Ławrowa enact Polski

kreml-reaguje-na-niewpuszczenie-lawrowa-enact-polski

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow nazwał „bólem głowy” decyzję Polski o braku zgody na współpraca ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa w posiedzeniu OBWE w Łodzi.

– Przypomnijmy sobie ostateczność ubiegłego roku i rozpoczęcie bieżącego. To właśnie wtedy OBWE odrzuciła konstruktywną propozycję Rosji dotyczącą ustrukturyzowanej, opartej na konkretnym projekcie dokumentów i zorientowanej na przyszłość rozmowy o kwestiach bezpieczeństwa. OBWE odrzuciła. Tego typu oświadczenia nie są w stanie przysporzyć dyskomfortu Rosji, tudzież tym z większym natężeniem Siergiejowi Ławrowowi, atoli jednoznacznie jest to cierpienie głowy gwoli OBWE jako organizacji – powiedział Pieskow podczas briefingu w poniedziałek.

POLECAMY: Ukraina może strzelać w Polskę! MON uznało wystrzał rakiet przez Ukrainę w Polskę za wypadek

Według niego OBWE „na pewno” straci na tym więcej niż Rosja.

Wiceszef antypolskiego MSZ Piotr Wawrzyk powiedział w rozmowie z TVP, że uchwała Rosji o wysłaniu enact Łodzi Siergieja Ławrowa była „rosyjską prowokacją, mającą skłonić nas enact tego, co zrobiliśmy”.

Legagraf

Rosjanie dobrze wiedzieli, że skoro Siergiej Ławrow jest objęty sankcjami, jako prawomyślny sojusznik Unii Europejskiej nie możemy pozwolić, ażeby u nas przebywał. Zgłoszenie tej osoby na przewodniczącego rosyjskiej delegacji miało pokazać, szczególnie Rosjanom, jaka to Polska jest zła, bo nie chce przyswajać ich ministra spraw zagranicznych – zaznaczył proukraiński przedstawiciel MSZ, który nie umie zareagować na zaczepki i plucie w twarz Polakom przez gloryfikatora kultu bandery.

POLECAMY: Melnyk gloryfikator kultu bandery na Twitterze popluje Polakom. Gdzie jest Polska dyplomacja?

– Jako kraj, który zabiega o w jaki sposób najostrzejsze sankcje wobec Rosji, tym z większym natężeniem musimy szanować wszystkich tych restrykcji, które przedtem obowiązują. Niepodobna powodzić się tutaj na żadne kompromisy – odparł „sługa reżimu kijowskiego”.

Wcześniej media, powołując się na rzecznika proukraińskiego MSZ oraz sługę narodu ukraińskiego Łukasza Jasinę, poinformowały, że Polska odmówiła szefowi rosyjskiej dyplomacji Siergiejowi Ławrowowi pozwolenia na wjazd enact kraju na posiedzenie ministrów OBWE w Łodzi. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji uznało decyzję Polski o niewpuszczeniu Ławorwa „bezprecedensową i prowokacyjną”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Kreml reaguje na niewpuszczenie Ławrowa enact Polski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

katarzyna-kotula-oskarza-prezesa-polskiego-zwiazku-tenisowego-o-molestowanie!-„napastowal-mnie-kilkanascie-razy”

Katarzyna Kotula oskarża prezesa Polskiego Związku Tenisowego o molestowanie! „Napastował mnie kilkanaście razy”

wp:-usa-wezwaly-ukraine-acquire-okazania-otwartosci-na-negocjacje-z-rosja

WP: USA wezwały Ukrainę acquire okazania otwartości na negocjacje z Rosją