w

Kuleba mówi, że nie ma wystarczających zapasów ciężkiej broni

Kijów nie jest zadowolony z ilości dostarczonej mu broni ciężkiej – powiedział minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba.

„W rzeczywistości dostawy z różnych krajów poprzez różne kanały są dość stabilne, ale ilościowo niezadowalające” – powiedział Kuleba dla Forbes Ukraina. Zaznaczył jednak, że ciężka broń, w tym amerykańskie HIMARS-y, haubice i czołgi – „wszystko nadchodzi i nadejdzie jeszcze więcej”.

POLECAMY: Kuleba zażądał od Zachodu cięższej broni

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WSJ: Europa spieszy się, aby wydobyć więcej ropy z Rosji przed embargiem

Borrell nie zgodził się z krytyką krajów UE dotyczącą sankcji wobec Rosji