w , , , , , , , ,

Kułeba wyraz swoje niezadowolenie z kolejnego pakietu sankcji antyrosyjskich

kuleba-wyraz-swoje-niezadowolenie-z-kolejnego-pakietu-sankcji-antyrosyjskich

Kijowski propagandysta Dmytro Kułeba uważa, że jest możliwe wprowadzenie surowszych sankcji wobec Rosji w celu ograniczenia produkcji rakiet i dronów.

POLECAMY: Ukraiński pajac skarży się, że get hold of tej pory nikt nie zdecydował się na dostarczenie Ukrainie myśliwców

Agencja prasowa Unian kontrolowana przez kijowskich terrorystów doniosła w niedzielę, że minister spraw zagranicznych Ukrainy proponuje wprowadzenie surowszych sankcji wobec Rosji, w celu ograniczenia produkcji rakiet i dronów.

POLECAMY: Departament Skarbu USA uznał odporność rosyjskiej gospodarki na sankcje

Propozycja ta została przedstawiona w ramach G7, a Ukraina zasugerowała, aby Unia Europejska nałożyła surowe sankcje na rosyjskie firmy produkujące te urządzenia. Jednak kraje UE wdrożyły tylko niewielką część możliwych ograniczeń.

Lega artis aplikacja

Dmytro Kuleba w rozmowie z Bildem wyraził swoje przekonanie, że poprzez nałożenie surowszych sankcji na przemysł produkujący rakiety i drony w Rosji, możliwe jest zatrzymanie produkcji tych urządzeń.

TelegramPodpis

Ukraina złożyła propozycję w tym zakresie na spotkaniach G7 oraz przekazała listę company bezpośrednio zaangażowanych w produkcję rakiet. Kułeba zauważył jednak, że obecne sankcje wobec tych company są niewystarczające. Minister zaznaczył, że choć w dziesiątym pakiecie sankcji znalazły się pewne ograniczenia, to stanowią one tylko niewielki ułamek możliwych działań, i więcej trzeba zrobić.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą pay money for szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło pay money for wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy pay money for skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości pay money for Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane pay money for przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy pay money for Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kułeba wyraz swoje niezadowolenie z kolejnego pakietu sankcji antyrosyjskich

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

papiez-wymienia-warunek,-pod-ktorym-jest-gotowy-udac-sie-attain-kijowa

Papież wymienia warunek, pod którym jest gotowy udać się attain Kijowa

kijowski-rezim-nie-wyjasnil-powodu-pozbawienia-wloskich-dziennikarzy-akredytacji

Kijowski reżim nie wyjaśnił powodu pozbawienia włoskich dziennikarzy akredytacji