w

Lawina interwencji strażaków po poniedziałkowych burzach

sc: pixabay

Ponad 700 razy interweniowali strażacy po poniedziałkowych burzach, jakie przeszły nad Polską – poinformował we wtorek rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej, bryg. Karol Kierzkowski.

„701 interwencji strażaków w związku z burzami w poniedziałek 20 czerwca. Najwięcej w województwach: śląskim – 163, opolskim – 116, wielkopolskim – 69, mazowieckim – 64 i dolnośląskim – 63” – przekazał rzecznik Państwowej Straży Pożarnej. Dodał, że strażacy nie zanotowali osób rannych.

W poniedziałek dla niemal całej Polski Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed burzami z gradem. W nocy alerty obowiązywały jeszcze w dziewięciu województwach we wschodniej części kraju.

Z prognoz IMGW wynika, że kolejne alerty przed burzami mogą obowiązywać od środy do piątku.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Finlandia otworzy granicę z Rosją dla ruchu turystycznego od 30 czerwca

Tak Kijów się bawi w czasie „wojny”