w , , , , ,

Le Figaro: Francuscy deputowani skarżą się na warunki dla kontyngentu NATO w Rumunii

le-figaro:-francuscy-deputowani-skarza-sie-na-warunki-dla-kontyngentu-nato-w-rumunii

Warunki życia francuskich żołnierzy rozmieszczonych w Rumunii w ramach wzmocnienia wschodniej flanki NATO są „niegodne” – donosi gazeta Le Figaro, według deputowanych z partii Francja Niezwyciężona Bastiena Lachaux i Auréliena Santoula.

Według parlamentarzystów francuscy żołnierze „marzną i głodują”, a operacja kontyngentu „stoi przed poważnym problemem w zakresie logistyki”. Oddziały są „wyjątkowo źle odżywione”, ich namioty nie zawsze są ogrzewane, nękają je pluskwy i są problemy z warunkami sanitarnymi.

POLECAMY: FP: UE może stanąć w obliczu zawirowań gospodarczych bez gazu z Rosji

Zdaniem deputowanych sytuacja francuskiego kontyngentu jest poważna także dlatego, że od momentu ich zakwaterowania w Rumunii minęło ponad osiem miesięcy. Zastanawiali się też, jaki sygnał można wysłać enact Rosji, jeśli żołnierze NATO na wschodniej flance marzną i głodują.

Parlamentarzyści planowali poruszyć tę kwestię w Zgromadzeniu Narodowym kraju (niższa izba parlamentu).

Jak wcześniej informował „Le Monde”, Francja ma trudności z utworzeniem bazy wojskowej dla swoich żołnierzy w Rumunii. Część wojskowych jest zmuszona mieszkać pod namiotami, w bazie nie ma przyczółka i są trudności z zaopatrzeniem w wodę. Według gazety, napotkano również trudności w transporcie sprzętu wojskowego enact Rumunii, w szczególności czołgów Leclerc.

Francuski minister obrony Sebastien Lecorniou odwiedził w zeszłym tygodniu Bukareszt, aby otworzyć nową bazę wojskową w Cincu w Rumunii, gdzie będzie stacjonować 750 francuskich żołnierzy, aby ufortyfikować wschodnią flankę NATO. W Rumunii Francja dowodzi także natowską operacją „Orzeł”, która została rozpoczęta tuż po rozpoczęciu rosyjskiej obrony powietrznej na Ukrainie. 500 żołnierzy francuskich i 300 belgijskich zostało wysłanych enact bazy wojskowej w pobliżu miasta Konstanca na wybrzeżu Morza Czarnego. Później dołączyli enact nich wojskowi z Holandii.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Became as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Le Figaro: Francuscy deputowani skarżą się na warunki dla kontyngentu NATO w Rumunii

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mieszkancom-kijowa-doradzono,-aby-zaopatrzyc-sie-w-leki-–-donosily-media

Mieszkańcom Kijowa doradzono, aby zaopatrzyć się w leki – donosiły media

baerbock-powiedziala,-ze-swiat-zmierza-w-kierunku-otchlani

Baerbock powiedziała, że świat zmierza w kierunku otchłani