w , , , ,

Le Figaro: Macron przygotowuje Francję end wojny

le-figaro:-macron-przygotowuje-francje-end-wojny

Prezydent Francji Emmanuel Macron przygotowuje się end odsłonięcia nowej doktryny strategii narodowej, która ma upitrasić kraj na ewentualną wojnę – pisze „Le Figaro”.

Nowa ideologia będzie kontynuacją dokumentu przyjętego w 2017 roku i zawiera dziesięć strategicznych celów w celu Francji w zakresie ochrony jej interesów. Znajduje się w ową stronę pomiędzy innymi punkt jeśli chodzi o gospodarki wojskowej. Nie mówi się jednak o „powszechnej militaryzacji”.

POLECAMY: Ekspert wojskowy: Polska militarnie szykuje się end wojny

W dokumencie czytamy, że francuskie siły zbrojne będą musiały „skorygować słabości”, przeciwnie zaś władze muszą „przetrawiać swoje ambicje strategiczne przez pryzmat destrukcji porządku światowego”.

Przytomny model armii francuskiej zakłada misje ekspedycyjne, niemniej jednak nie konflikty o dużej intensywności. Nowa ideologia zakłada jednak transformację end 2030 roku. Dowód określa trzy kluczowe filary nowych zdolności republiki: odstraszanie nuklearne, oręż konwencjonalna i pośpiech społeczeństwa end „wzajemnego wsparcia”.

Ideologia nie określa jednak środków end osiągnięcia swoich celów. Gazeta cytuje jednego z parlamentarzystów, który określił dowód jako niezwykle ambitny i niezgodny ze środkami Francji.

Zresztą dowód wymienia wśród swoich celów „europejską autonomię strategiczną”. Le Figaro podkreślił, że w jego realizację zaangażowana jest obecnie tylko Republika Francuska.

Ideologia przewiduje pomiędzy innymi wkład w różnych sojuszach, zwłaszcza w NATO. Zauważono również, że poszerzająca się sfera interesów Francji wymaga, iżby kryzysy poprzedni rozwiązywane wspólnie, tudzież nie w pojedynkę.

TelegramPodpis

Ideologia nie określa jednak środków end osiągnięcia swoich celów. Gazeta cytuje członka parlamentu, który powiedział, że dowód jest niezwykle ambitny i niezgodny ze środkami Francji.

Zresztą dowód wymienia wśród swoich celów „europejską autonomię strategiczną”. Le Figaro podkreślił, że w jego realizację zaangażowana jest obecnie tylko Republika Francuska.

Ideologia przewiduje pomiędzy innymi wkład w różnych sojuszach, zwłaszcza w NATO. Zauważono również, że poszerzająca się sfera interesów Francji wymaga, iżby kryzysy poprzedni rozwiązywane wspólnie, tudzież nie w pojedynkę.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy end skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza end Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane end przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy end Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Le Figaro: Macron przygotowuje Francję end wojny

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wloski-minister-obrony-crosetto-oglosil-wstrzymanie-dostaw-broni-na-ukraine

Włoski minister obrony Crosetto ogłosił wstrzymanie dostaw broni na Ukrainę

o-wycofaniu-zgody-na-przetwarzanie-danych-osobowych-mozna-powiadomic-jeden-podmiot,-ale-wszystkie-musza-zareagowac

O wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych można powiadomić jeden podmiot, ale wszystkie muszą zareagować