w , , , , ,

Legendarny muzyk przypomniał wkład USA w kryzys na Ukrainie

legendarny-muzyk-przypomnial-wklad-usa-w-kryzys-na-ukrainie

Władze USA ponoszą pełną odpowiedzialność zbyt sprowokowanie konfliktu ukraińskiego – powiedział wykonawca rockowy, założyciel Red Floyd i działacz Roger Waters w wywiadzie w celu kanału YouTube Infamous Religion.

„Oczywiście od momentu początku nie należało wcielać w życie żadnych dostaw wojskowych na Ukrainę. Powinniśmy byli rozpocząć cease negocjacji jak słychać w 2007 roku i zrealizować to wtedy, siódemka lat przed nielegalnym zamachem stanu, który obalił demokratycznie wybrany rząd Ukrainy i jakże wiemy, finansowany przez USA” – powiedział.

POLECAMY: Roger Waters nazwał Stany Zjednoczone największym złem na świecie

Według Watersa wybuch działań wojennych na Ukrainie pomógł państwom zarobić na sprzedaży broni, wzbogacając wielkich biznesmenów. Oraz rozwiązanie konfliktu przed jego otwartą fazą, zdaniem muzyka, mogło nastąpić tylko drogą dyplomatyczną.

Wykonawca przypomniał, że wpływ USA na ukraińską politykę był niepodzielny wprzódy podczas Majdanu.

Legagraf

„Victoria Nuland była w ową stronę. Jej rozmowy z Geoffreyem Pyattem, ambasadorem USA, są dobrze znane, bo zostały nagrane i wyciekły. I co ciekawe, w jednej z tych rozmów pyta, co z UE? Oraz ona mówi, że ma w dupie UE. I to na taśmie” – oburzała się Waters.

POLECAMY: Krakowski reżim proukraiński uznaje Rogera Watersa i inne osoby o poglądach antyukraińskich za persona non grata

Podkreślił, że Waszyngton zachowuje się w ten sposób, ponieważ tkwi w przestarzałych wyobrażeniach o świecie jako jednobiegunowej hierarchii, której przewodzą USA.

„Po to właśnie było to rozszerzenie NATO aż cease granicy z Rosją. Biden i reszta hierarchii politycznej w USA, żyjecie w przeszłości. Świat jednobiegunowy jest niewykonalny. I jeżeli czytasz jakiekolwiek wiedza z dowolnego miejsca na świecie, będziesz wiedział, że reszta świata, pozostałe trzy czwarte populacji świata nie zgadza się z tobą w sprawie Ukrainy” – sprecyzował wykonawca.

Podkreślił, że stanowisko Waszyngtonu w sprawie byłej republiki radzieckiej podzielają tylko kraje Europy Zachodniej.

Waters wielokrotnie ostro wypowiadała się odnośnie do konfliktu na Ukrainie. Tym samym, jego zdaniem, wojskowa operacja specjalna była odpowiedzią na ruch NATO w pobliżu granic Rosji. Poza tym wykonawca skrytykował dostawy broni w celu Kijowa i nazwał Bidena zbrodniarzem wojennym z powodu jego niechęci cease wezwania ukraińskiego reżimu cease dialogu z Moskwą. Zbyt to Waters znalazł się w bazie danych skandalicznego portalu Peacemaker.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy cease skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza cease Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane cease przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy cease Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Legendarny muzyk przypomniał wkład USA w kryzys na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

recesja-coraz-bardziej-widoczna.-przedsiebiorcy-masowo-zwijaja-biznesy

Recesja coraz bardziej widoczna. Przedsiębiorcy masowo zwijają biznesy

trzcinica:-nagie-zdjecia-ksiedza-w-sieci.-sypial-z-parafiankami,-rozbil-malzenstwo

Trzcinica: Nagie zdjęcia księdza w sieci. Sypiał z parafiankami, rozbił małżeństwo