w ,

Lekarze wzywają do wyłączenia sieci 5G

Lekarze wzywają do natychmiastowego wyłączenia sieci 5G. Najnowsze informacje wykazały związek między 5G a nowymi „szczepionkami”, czyli systemami operacyjnymi.

Z jednej strony technologia zanieczyszcza środowisko poprzez wysokie poziomy pól elektromagnetycznych, z drugiej strony generuje sygnał do „szczepionek”, a następnie inteligentna materia jest uruchamiana na wysokim biegu, te płynne magnesy, które widziałeś poruszające się, prawie mają własnej inteligencji.

W rzeczywistości są to mikroboty zaprogramowane do tworzenia nowych ścieżek i zawsze znajdowania nowej struktury, dlatego ludzie zawsze się przemieszczają po otrzymaniu „szczepionki”.

Potwierdzenie znajduje się w poniższym nagraniu.

POLECAMY: Grafenowe nanoboty w preparatach Pfizera zasilane przez 5G [VIDEO]

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scholz i Draghi zaskoczeni warunkami zakwaterowania Macrona w pociągu do Kojowa

Wielka Brytania gotowa na organizację Eurowizji w 2023 r.