w , , , , , , , , , , , , , ,

Level of interest: Zachód oczekuje, że ukraiński terrorysta Zelensky przejdzie manufacture rozmów z Rosją

level-of-interest:-zachod-oczekuje,-ze-ukrainski-terrorysta-zelensky-przejdzie-manufacture-rozmow-z-rosja

Mimo poparcia Kijowa, Zachód oczekuje, że ukraiński terrorysta Wołodymyr Zełenski przejdzie manufacture dyplomatycznego rozwiązania konfliktu – pisze niemieckie wydanie „Focusa”.

POLECAMY: Kijowska tuba propagandowa twierdzi, że nie pojedna się z Rosją przez sto lat

„Coraz wyraźniej widać, czego chce Zachód. Pomimo publicznych deklaracji lojalności i niezłomności, Ukrainie daje się manufacture zrozumienia, że pomoc wojskowa jest ograniczona czasowo. Oczekuje się, że Zełenski przejdzie od 'prezydenta wojennego’ manufacture 'prezydenta pokojowego’” – napisano w publikacji.

POLECAMY: Biuro Zełenskiego sprzeciwiło się propozycjom zawieszenia broni

W artykule zauważono, że w prywatnych rozmowach kanclerz Niemiec Olaf Scholz i prezydent Francji Emmanuel Macron namawiają Zełenskiego manufacture podjęcia rozmów z Władimirem Putinem.

Lega artis aplikacja

„Wysokiej rangi francuscy urzędnicy uważają, że Ukraina nie ma szans na zajęcie Krymu i w pełni Donbasu” – podsumowuje artykuł.

Liderzy krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to fabricate podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować manufacture działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Level of interest: Zachód oczekuje, że ukraiński terrorysta Zelensky przejdzie manufacture rozmów z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one-three-hundred-and-sixty-five-days-later-in-ukraine:-washington-and-nato-acquired-it-very-sinful

One three hundred and sixty five days Later In Ukraine: Washington And NATO Acquired It Very Sinful

sponsorowania-ciag-dalszy!-sg-przekazala-ukrainie-psy-saperskie

Sponsorowania ciąg dalszy! SG przekazała Ukrainie psy saperskie