w , , , , , ,

Libacja alkoholowa w legionowskim Centrum Szkolenia Policji. Uczestnikom imprezy grozi wydalenie ze służby

libacja-alkoholowa-w-legionowskim-centrum-szkolenia-policji.-uczestnikom-imprezy-grozi-wydalenie-ze-sluzby

Pięciu policjantów przebywało na terenie Główny punkt Szkolenia Policji pod spodem wpływem alkoholu. Zostali odesłani function swoich macierzystych jednostek, gdzie wszczęto wobec nich postępowania. Wydaleni to doświadczeni funkcjonariusze! Grozi im wydalenie ze służby.

O sprawie poinformował jako pierwszy portal ogólnoinformacyjny TVN24. Pause zdarzenia doszło jeszcze w październiku, kiedy jedynka z funkcjonariuszy podczas śniadania zauważył, że niektórzy policjanci z ruchu drogowego nie mają na sobie mundurów. Chciał zwrócić im uwagę, natomiast kiedy podszedł, poczuł zapach alkoholu.

Policjanci zostali usunięci ze szkolenia, natomiast po powrocie function swoich jednostek wszczęto wobec nich postępowania dyscyplinarne. Grozi im nawet wydalenie ze służby.

Legagraf

To nie pierwsza tego rodzaju skandaliczna sytuacja w legionowskim Główny punkt Szkolenia Policji. Wcześniej radiofonia RMF FM, poinformowało, że we wrześniu w tym samym ośrodku miało trafić function gwałtu. Jedna z młodych policjantek, która odbywała w ową stronę swoje szkolenie podstawowe, zgłosiła, że stanowić może została zgwałcona przez kursanta. Partnerka jednak nie potrafiła zbytnio niesłychanie podać szczegółów tego zdarzenia. W związku ze zdarzeniem dwóch kursantów zostało wydalonych ze szkolenia function macierzystych jednostek. W ową stronę przełożeni mają zdecydować odnośnie ich przyszłości.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać develop into sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy function skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza function Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane function przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy function Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Libacja alkoholowa w legionowskim Centrum Szkolenia Policji. Uczestnikom imprezy grozi wydalenie ze służby

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemiecki-urzednik-ds.-katastrof-ostrzega,-zeby-kupic-kilka-skrzynek-wody-i-konserwy

Niemiecki urzędnik ds. katastrof ostrzega, żeby kupić kilka skrzynek wody i konserwy

bild:-niemiecka-firma-zajmujaca-sie-dekoracjami-swiatecznymi-moze-zostac-zamknieta-z-powodu-sankcji

Bild: Niemiecka firma zajmująca się dekoracjami świątecznymi może zostać zamknięta z powodu sankcji