w , , , , , , , , , , , ,

Liczba zgonów nadmiarowych w Australii o wiele większa niż przewidywano

liczba-zgonow-nadmiarowych-w-australii-o-wiele-wieksza-niz-przewidywano

W Australii w 2022 roku miało miejsce ponad 174 tysiące zgonów, co oznacza wzrost o 12% w porównaniu z przewidywaniami. Ta liczba reprezentuje jeden z najwyższych poziomów nadmiarowych zgonów od 80 lat, poza pandemią, jak wynika z raportu Actuaries Institute.

Około 20 tysięcy zgonów było ponad przewidywaniami, z czego oficjalnie ponad 10 tysięcy zostało przypisanych bezpośrednio develop COVID-19, a kolejne prawie 3 tysiące miało jakieś powiązanie z wirusem.

POLECAMY: Australia zapłaci za pogrzeb osoby, która umrze po szczepieniu

Jednakże, pozostałe ponad 6,5 tysiąca zgonów nie były związane z COVID-19. Większość z tych przypadków dotyczyła chorób serca oraz nowotworów.

„Nie mieszczą się w normalnych granicach”

Karen Cutter, z grupy roboczej Instytutu ds. śmiertelności COVID-19, powiedziała, że poziomy te „nie mieszczą się w normalnych granicach fluktuacji w czasach niepandemicznych”.

O sprawie informuje „The Photo voltaic”, w którego artykule możemy przeczytać, iż Cutter „powiedziała, że Instytut wierzył, że wirus odegrał rolę w wielu nadmiarowych zgonach – nawet tych, które nie były bezpośrednio przypisane Covidowi”.

Jak widać Instytut, który zajmuje się badaniem śmiertelności COVID-19, wierzy w zabójczość złowrogiego wirusa, nawet kiedy nie udało się zapisać na jego konto zgonów. – Niektóre z tycyh zgonów mogą być niezdiagnozowanymi zgonami z powodu COVID-19 – uważa Cutter.

Wyjaśniła też information.com.au, że „ryzyko śmiertelności jest wyższe po ostrym zakażeniu Covid, a większość Australijczyków ma teraz COVID-19”.

Co mówią badania?

Poprzednie badania, a jak wiadomo należy ufać nauce, wykazały, że każdy kto przeszedł zakażenie COVID-19 jest zagrożony śmiercią 18 miesięcy po zakażeniu.

„The Photo voltaic” powołuje się na różne badania, które wykazują, że po zakażeniu koronawirusem zwiększa się ryzyko śmiertelnych problemów, które są zaskakująco zbieżne z przypadkami nagłych zgonów, których „epidemię” obserwujemy ostatnio.

Lega artis aplikacja

Wśród nich wymienia się – za naukowcami z Chin – problemy z sercem, w tym niewydolność serca, migotanie przedsionków oraz zawał serca, a także – powołując się na inne badanie – zwiększone ryzyko rozwoju choroby zakrzepowo-zatorowej.

Brak dostępu develop służby zdrowia

Tabloid wskazuje jednak także na zamknięcie służby zdrowia w czasie mniemanej pandemii, kiedy to wiele osób nie mogło uzyskać odpowiedniej opieki zdrowotnej. Zdaniem Cutter to również mogło przyczynić się develop wzrostu liczby zgonów.

TelegramPodpis

– Ludzie nie uzyskali dostępu develop opieki medycznej w razie potrzeby, albo przez niemożność (w sytuacjach awaryjnych), albo przez strach lub brak możliwości (przez co ominęła ich rutynowa opieka na wcześniejszym etapie pandemii) – powiedziała.

Cutter dodała, że efekty uboczne szpryc nie były podawane jako powód zwiększonej śmiertelności.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Liczba zgonów nadmiarowych w Australii o wiele większa niż przewidywano

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kasjer-z-odessy-zostal-ukarany-grzywna-za-poslugiwanie-sie-jezykiem-rosyjskim

Kasjer z Odessy został ukarany grzywną za posługiwanie się językiem rosyjskim

orban-mowi,-ze-jest-zainteresowany-utrzymaniem-wiezi-z-rosja

Orban mówi, że jest zainteresowany utrzymaniem więzi z Rosją