w

Macron: francuska broń nie powinna być używana do atakowania Rosji

Broń Francji nie powinna być użyta do ataku na Rosję, tylko do obrony Ukrainy – powiedział prezydent Francji Emmanuel Macron po szczycie NATO w Madrycie.

„Będziemy nadal wyposażać i szkolić (…) (ukraińskie wojska – red.), nie po to, by atakować terytorium Rosji, ale by bronić terytorium Ukrainy” – powiedział na konferencji prasowej. Gospodarzem transmisji był Pałac Elizejski.

Macron mówił wcześniej, że kraje G7 zgodziły się co do konieczności dostarczenia Ukrainie broni do obrony, a nie do ataku.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szef Shella wyjaśnił, dlaczego pułap cen ropy z Rosji jest niebezpieczny

Po tropiku przyszło ochłodzenie. Pogoda na weekend