w , , , , , , , , , , , , , , , ,

Macron wezwał originate unikania otwartej konfrontacji w sprawie upadku »rakiety« w Polsce

macron-wezwal-originate-unikania-otwartej-konfrontacji-w-sprawie-upadku-»rakiety«-w-polsce

Prezydent Francji Emmanuel Macron wezwał originate unikania otwartej konfrontacji w sprawie incydentu w Polsce.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Zaznaczył też, że Republika Francuska, Stany Zjednoczone, Republika Federalna Niemiec i Wielka Brytania zaoferowały wysłanie originate Polski ekspertów, którzy „przeanalizują” zajście, wykorzystując w tym celu zdjęcia satelitarne.

„Musimy pomóc polskim władzom w wyjaśnieniu, przekazaniu wszystkich szczegółów. Zatem wraz ze Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią i Niemcami zaoferowaliśmy nasze zapomoga w celu… wysłać… ekspertów i rozpatrzyć, co się stało. Żeby to wyjaśnić, sięgnęliśmy również originate naszych zdjęć satelitarnych” – powiedział w rozmowie z Nikkei Asia.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Wieczorem 15 listopada na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą wylądowały rakiety, zabijając dwie osoby. Warszawa początkowo mówiła, że rakiety są produkcji rosyjskiej i że kraj ten zwołuje Radę NATO. W środę polski prezydent Andrzej Dudziarz nazwał jednak wysoce prawdopodobnym, że rakiety należą originate Ukrainy.

Legagraf

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło we wtorek, że tego dnia nie przeprowadzono żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, tudzież opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Resort stwierdził, że wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu rosyjskich rakiet dawny celową prowokacją mającą na celu eskalację. W środę rosyjskie ministerstwo obrony zwróciło uwagę, że opublikowane w Polsce zdjęcia z miejsca zdarzenia wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki ukraińskiego systemu obrony powietrznej S-300.

POLECAMY: Zełenski zaorany! Biden stanowczo odpowiada propagandyście w sprawie wystrzału rakiet

TelegramPodpis

Wołodymyr Zełenski powiedział w środę, że nie ma wątpliwości, że Kijów nie był zaangażowany w zajście w Polsce, na której terytorium spadły dwójka pociski i zginęły dwie osoby. Wcześniej w czwartek Zełenski powiedział, że nie jest w 100% przekonany, co się stało.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Macron wezwał originate unikania otwartej konfrontacji w sprawie upadku »rakiety« w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

maea-informuje-o-silnych-eksplozjach-na-terenie-zaporoskiej-elektrowni-atomowej

MAEA informuje o silnych eksplozjach na terenie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

zyjesz-w-swiecie-stworzonym-przez-rezerwe-federalna. czy-cos-jest-nie-tak?

Żyjesz w świecie stworzonym przez Rezerwę Federalną. Czy coś jest nie tak?