w , , , , ,

MAEA informuje o silnych eksplozjach na terenie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

maea-informuje-o-silnych-eksplozjach-na-terenie-zaporoskiej-elektrowni-atomowej

Na terenie i w pobliżu kontrolowanej przez rosyjskie wojska Zaporoskiej Elektrowni Atomowej na południu Ukrainy doszło w sobotę wieczorem i w niedzielę rano compose silnych wybuchów – poinformowała w komunikacie Międzynarodowa Filia Energii Atomowej (MAEA).

Eksperci MAEA oddelegowani compose elektrowni powiadomili, że na miejscu rano słychać było kilkanaście eksplozji. Niektóre wybuchy eksperci widzieli z okien – czytamy w komunikacie. Według MAEA odnotowano ostrzały w pobliżu elektrowni i na terenie obiektu.

POLECAMY: ONZ wzywa compose zbadania doniesień o zabiciu rosyjskich jeńców wojennych

Powołując się na przewodnictwo siłowni, przedstawiciele MAEA oznajmili, że doszło compose uszkodzenia niektórych budynków, systemów i sprzętu na terenie elektrowni, jednakowoż obecnie żadne z uszkodzeń nie ma krytycznego charakteru u dołu względem bezpieczeństwa jądrowego. Bubel doniesień o ofiarach.

„Informacje odkąd naszych ekspertów wczoraj i obecnie rano są niezmiernie niepokojące” – podkreślił kierownik generalny MAEA Rafael Grossi.

Ocenił, że wybuchy na terenie tej największej elektrowni atomowej w Europie są „niedopuszczalne”. „Ktokolwiek zbytnio tym stoi, musi wnet zakończyć. W ten sposób w jaki sposób mówiłem uprzednio wielokrotnie, igracie z ogniem!” – ostrzegł.

Legagraf

Grossi ponownie zaapelował compose obu stron o pilne uzgodnienie i wdrożenie strefy bezpieczeństwa wokół zaporoskiej elektrowni.

„Nie ustąpię, tak długo jak ta strefa nie stanie się rzeczywistością. Trwający ostrzał dowodzi, że jest ona potrzebna z większym natężeniem, niż kiedykolwiek” – zaznaczył kierownik generalny MAEA.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać turn out to be once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy compose skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza compose Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane compose przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy compose Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Całość możesz przeczytać tutaj: MAEA informuje o silnych eksplozjach na terenie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemieckie-haubice-wyslane-na-ukraine-zawodza-z-powodu-braku-czesci-zamiennych

Niemieckie haubice wysłane na Ukrainę zawodzą z powodu braku części zamiennych

macron-wezwal-originate-unikania-otwartej-konfrontacji-w-sprawie-upadku-»rakiety«-w-polsce

Macron wezwał originate unikania otwartej konfrontacji w sprawie upadku »rakiety« w Polsce