w

Małpia ospa to najnowsze narzędzie wykorzystywane do wprowadzenia Wielkiego Resetu

Rzekome epidemie ospy małpiej w Europie, USA i Australii mają na celu doprowadzenie społeczeństwa do kolejnego szału strachu, aby uzasadnić przejęcie przez Światową Organizację Zdrowia kontroli nad zdrowiem publicznym na całym świecie i wprowadzić znienawidzone paszporty zdrowotne wraz ze wszystkim innym, co wiąże się z Wielkim Resetem.

Zgodnie z przewidywaniami, gdy histeria związana z wirusem COVID-19 wygasa, na jego miejsce pojawia się kolejna „pandemia”. Tym razem jest to ospa małpia, infekcja, która tak się składa, że naśladuje wiele objawów półpaśca wywołanego przez wirus COVID – do tego stopnia, że Departament Zdrowia w Queensland w Australii użył tego samego zdjęcia do zilustrowania obu infekcji (od tego czasu zdjęcia zostały usunięte lub zaktualizowane (1)).

Pierwszy europejski przypadek ospy małpiej potwierdzono 7 maja 2022 r. w Wielkiej Brytanii. (2) Następnie, pozornie z dnia na dzień, zaczęto zgłaszać przypadki zachorowań na całym świecie. (3) 20 maja 2022 r. Światowa Organizacja Zdrowia zorganizowała nadzwyczajne spotkanie w celu omówienia doniesień o ponad 100 podejrzanych lub potwierdzonych przypadkach w co najmniej dziewięciu krajach, w tym w Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. (4)

W momencie oddania tego artykułu do druku liczba krajów dotkniętych chorobą i liczba przypadków będzie prawdopodobnie znacznie wyższa. Pierwszy przypadek w Stanach Zjednoczonych został zgłoszony 18 maja 2022 r.5.

Do 23 maja podejrzenie zachorowania na małpią ospę zgłoszono w trzech kolejnych stanach: Nowy Jork, Floryda i Utah. (6) Wszyscy pacjenci byli w dobrym stanie, a stanowe departamenty zdrowia były zgodne, że przypadki te nie stanowią poważnego zagrożenia dla społeczeństwa.

Prezydent Joe Biden oświadczył, że w USA prawdopodobnie nie zostaną wprowadzone rygorystyczne protokoły kwarantanny. Złożył już jednak zamówienie na szczepionkę przeciwko małpiej ospie o wartości 119 milionów dolarów/ (7,8)

W Belgii natomiast wprowadzono 21-dniową kwarantannę dla wszystkich, u których uzyskano wynik pozytywny, a w Wielkiej Brytanii zachęca się wszystkich, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą z potwierdzonym przypadkiem, do dobrowolnego odizolowania się na 21 dni. (9)

Jak zauważył Jimmy Dore w poniższym filmie, ogólnoświatowa epidemia ospy małpiej wydaje się być idealnym momentem do wywarcia presji na kraje, aby zrzekły się władzy nad opieką zdrowotną na rzecz WHO.

Światowe Zgromadzenie Zdrowia głosowało nad poprawkami do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (IHR) (10), gdy identyfikowano pierwsze przypadki zachorowań. Implikacje tych poprawek omówiłem w niedawnym artykule. Jak zauważył Dore, próba pandemii przeprowadzona w zeszłym roku również obejmowała ospę małpią. Omówię to dokładniej poniżej.

Co to jest ospa małpia?
Ospa małpia, spokrewniona z wirusem ospy wietrznej, jest zazwyczaj łagodną chorobą wirusową, charakteryzującą się gorączką, bólem głowy, mięśni, wyczerpaniem, obrzękiem węzłów chłonnych i wyboistą wysypką, która zwykle zaczyna się na twarzy, a następnie rozprzestrzenia się na inne części ciała.

Wypełnione ropą zmiany nazywane są „ospą”. Zmiany ostatecznie pokrywają się strupem i odpadają po trzech lub czterech tygodniach. Infekcja nie jest łatwo przenoszona, ponieważ wymaga bezpośredniego kontaktu z płynami ustrojowymi.

Chociaż nie jest znane skuteczne leczenie, większość pacjentów wraca do zdrowia bez żadnego leczenia. W przeszłości zakażenie występowało głównie na kontynencie afrykańskim, gdzie każdego roku odnotowuje się kilka tysięcy zachorowań. Jednak wiele z obecnych przypadków nie jest związanych z podróżami, co sprawia, że epidemia występuje w tak wielu różnych miejscach i jest rzadkim zjawiskiem.

Jak donosi czasopismo Nature: (11)

„19 maja badacze z Portugalii przesłali pierwszy szkic genomu (12) wirusa ospy małpiej, który został tam wykryty, ale Gustavo Palacios, wirusolog z Icahn School of Medicine at Mount Sinai w Nowym Jorku, podkreśla, że jest to wciąż bardzo wczesny szkic i przed wyciągnięciem ostatecznych wniosków należy wykonać więcej pracy.

Na podstawie wstępnych danych genetycznych naukowcy mogą stwierdzić, że szczep wirusa ospy małpiej znaleziony w Portugalii jest spokrewniony ze szczepem wirusa występującym głównie w Afryce Zachodniej. Szczep ten powoduje łagodniejszą chorobę i ma niższą śmiertelność – około 1% w ubogich populacjach wiejskich – w porównaniu z tym, który występuje w Afryce Środkowej.

Nie wiadomo jednak dokładnie, w jakim stopniu szczep wywołujący obecne epidemie różni się od tego z Afryki Zachodniej – i czy przypadki pojawiające się w różnych krajach są ze sobą powiązane.”

Ogniska obwiniane o seks homoseksualny

Kilka z hiszpańskich przypadków powiązano z „wydarzeniem, w którym doszło do rozprzestrzenienia się choroby w saunie dla dorosłych” w Madrycie, co najmniej trzy belgijskie przypadki powiązano z festiwalem gejów-fetyszystów w Antwerpii (13), a przypadki we Włoszech i na Teneryfie powiązano z festiwalem gejowskiej dumy na Wyspach Kanaryjskich. (14)

Czy wyodrębnienie gejów jest kolejną sztuczką w planie totalitarnego przejęcia władzy? Reżimy totalitarne zawsze potrzebują wroga, na którego można skierować strach i irracjonalną agresję zahipnotyzowanych mas, a ponieważ nienawiść wobec osób odmawiających podania szczepionki COVID znacznie osłabła, najwyraźniej potrzebują nowego kozła ofiarnego.

Nie zdziwiłbym się, gdyby po dwóch latach promowania społeczności gejów i transseksualistów skrajna lewica zaczęła teraz wzniecać przeciwko nim gniew i strach. Dlaczego? Ponieważ powoduje to dezorientację i niepewność. Ludzie, którzy kiedyś okazywali wierność tej grupie, teraz będą nastawieni przeciwko niej. W ostatecznym rozrachunku chodzi o psychologiczne rozszczepienie i nastawienie różnych grup przeciwko sobie.

Wygląda na to, że epidemia małpiej ospy jest wykorzystywana do promowania Wielkiego Resetu także w inny sposób. Urzędnicy służby zdrowia w Wielkiej Brytanii ostrzegają, że wirus małpiej ospy może rozprzestrzeniać się poprzez spożywanie zakażonego mięsa (17), a wiemy już, że eliminacja spożycia mięsa jest częścią globalistycznej agendy.

Symulacja ospy małpiej w 2021 roku

Jeszcze bardziej podejrzany jest fakt, że symulacja epidemii ospy wietrznej na tablecie odbyła się w marcu 2021 roku (18), a początek tego fikcyjnego scenariusza przypadł na połowę maja 2022 roku. Przypadek?

W powyższym nagraniu wideo AmazingPolly omawia szczegóły tej symulacji. Przypomina nam również, że zdarzenie 201 dokładnie „przewidziało” pandemię COVID, a także pokazuje, że obecnie obserwujemy powtórkę „zbiegów okoliczności” między symulacją ospy małpiej a rzeczywistymi wydarzeniami.

Ćwiczenia z ospą małp zostały zorganizowane przez Inicjatywę na rzecz Zagrożenia Jądrowego (NTI), finansowaną przez Billa Gatesa. Inicjatywa ta została założona w celu oceny i ograniczania zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem broni jądrowej (19), ale od tego czasu jej działalność rozszerzyła się na zagrożenia biologiczne (20). Gates nie tylko finansował symulacje pandemii przeprowadzane przez NTI, ale także przyznawał jej dotacje na opracowywanie szczepionek związanych z zagrożeniami biologicznymi (21).

Raport końcowy (22,23) z tego wydarzenia został sfinansowany przez projekt Open Philanthropy, który z kolei jest finansowany przez współzałożyciela Facebooka, Dustina Moscowitza. Jak donosi The Defender: (24)

„Ten 'fikcyjny scenariusz ćwiczeń’ obejmował symulację 'śmiertelnej, globalnej pandemii z udziałem niezwykłego szczepu wirusa ospy małpiej, który pojawił się najpierw w fikcyjnym kraju Brinia i rozprzestrzenił się na całym świecie w ciągu 18 miesięcy’….

W wyniku tego „scenariusza ćwiczeń” okazało się, że fikcyjna pandemia, „spowodowana atakiem terrorystycznym z wykorzystaniem patogenu stworzonego w laboratorium o nieodpowiednich przepisach dotyczących bezpieczeństwa biologicznego i ochrony biologicznej oraz słabym nadzorze”, doprowadziła do „ponad trzech miliardów zachorowań i 270 milionów ofiar śmiertelnych na całym świecie”.

Fikcyjną datą rozpoczęcia pandemii ospy małpiej w tym ćwiczeniu był 15 maja 2022 roku. Pierwszy europejski przypadek małpiej ospy zidentyfikowano 7 maja 2022 r.”.

Jak wspomniano, pierwszy europejski przypadek ospy małpiej został faktycznie potwierdzony 7 maja 2022 roku w Wielkiej Brytanii. (25) Nie tylko data jest identyczna jak w tym rzekomo fikcyjnym scenariuszu, ale kraj, w którym wystąpiła pandemia, „Brinia”, brzmi nawet bardzo podobnie do „Britannica” lub „Great Britain”. Przypadek?

Kluczowe zalecenia z ćwiczenia pandemicznego

Jak donosi The Defender, wśród kluczowych rekomendacji z symulacji ospy małpiej znalazły się zalecenia, które wyraźnie wspierają przejęcie przez WHO gotowości i reagowania na pandemię oraz wdrożenie „globalnego reagowania i mobilizacji na wypadek epidemii” (GERM26) zespołu Gatesa: (27)

Wzmocnienie międzynarodowych systemów „oceny ryzyka pandemii, ostrzegania i badania przyczyn wybuchu epidemii”, wezwanie WHO do „stworzenia stopniowanego, przejrzystego, międzynarodowego systemu ostrzegania o zagrożeniach dla zdrowia publicznego”, a Organizacji Narodów Zjednoczonych do „stworzenia nowego mechanizmu badania zdarzeń biologicznych o wysokiej konsekwencji i nieznanym pochodzeniu”.

Opracowanie i wdrożenie „krajowych mechanizmów wyzwalających wczesne, proaktywne reagowanie na pandemie”, w tym dostosowanie podejścia „no-regrets” do reagowania na pandemie poprzez „działania wyprzedzające” oparte na „mechanizmach wyzwalających”, które automatycznie generowałyby reakcję na „zdarzenia biologiczne o dużej konsekwencji”.

Utworzenie „międzynarodowej jednostki zajmującej się ograniczaniem pojawiających się zagrożeń biologicznych związanych z szybkim postępem technologicznym”, która „wspierałaby interwencje w całym cyklu życia badań i rozwoju w dziedzinie nauk biologicznych i biotechnologii – od finansowania, poprzez realizację, aż po publikację lub komercjalizację”.

Działania antycypacyjne oparte na czynnikach wyzwalających obejmują wszystko, co widzieliśmy podczas pandemii COVID, takie jak obowiązek noszenia masek, zakaz zgromadzeń masowych, badania zdrowotne podróżnych i paszporty szczepionkowe. Dzieje się tak pomimo przytłaczających dowodów wskazujących, że strategie te są w najlepszym razie nieskuteczne, a jednocześnie mają niszczycielski wpływ na zdrowie publiczne i gospodarkę.

Dlaczego fikcja tak często zmienia się w rzeczywistość?

Jak zauważają m.in. The Defender28 , Michael P. Sanger (29) i Tim Hinchliffe (30), fikcyjne ćwiczenia na tablecie mają niezwykłą zdolność przewidywania szczegółów wydarzeń z niedalekiej przyszłości. Wydarzenie 201 dokładnie „przewidziało” pandemię COVID i jej nacisk na cenzurę i blokady.

W czerwcu 2001 r. w ramach operacji Dark Winter zbadano „bezpieczeństwo narodowe, kwestie międzyrządowe oraz wyzwania informacyjne związane z atakiem biologicznym na amerykańską ojczyznę”, a niecałe trzy miesiące później doszło do zamachów z 11 września i związanej z nimi afery wąglikowej. W styczniu 2005 roku operacja „Burza Atlantycka” obejmowała fikcyjny scenariusz transatlantyckiego ataku bioterrorystycznego, a w tym samym miesiącu mieliśmy pandemię ptasiej grypy. Obrońca kontynuuje: (31)

„Na tym jednak przewidywania na przyszłość się nie kończą. Na przykład we wrześniu 2017 r. NTI i WEF zorganizowały dyskusję przy okrągłym stole na temat obecnego stanu zagrożeń biologicznych związanych z postępem technologicznym w świetle czwartej rewolucji przemysłowej.

W styczniu 2020 r. NTI i WEF ponownie połączyły siły, wydając raport zatytułowany „Biosecurity Innovation and Risk Reduction: A Global Framework for Accessible, Safe and Secure DNA Synthesis” (Globalne ramy dla dostępnej, bezpiecznej i pewnej syntezy DNA). Zgodnie z raportem:

„Szybki postęp w komercyjnie dostępnych technologiach syntezy DNA – wykorzystywanych na przykład do sztucznego tworzenia sekwencji genów na potrzeby diagnostyki klinicznej i leczenia – stwarza coraz większe ryzyko, mogące potencjalnie spowodować katastrofalne zagrożenie bezpieczeństwa biologicznego w razie przypadkowego lub celowego niewłaściwego użycia”.

Firma Merck, której dyrektor ds. korporacyjnych uczestniczył w symulacji małpiej ospy, była w listopadzie 2021 roku przedmiotem dochodzenia FBI i CDC w sprawie 15 podejrzanych fiolek oznaczonych jako „ospa” w zakładzie firmy Merck w Filadelfii.”

W artykule National Pulse (32) Natalie Winters podsumowuje również badania przeprowadzone przez Wuhan Institute of Virology (WIV), w których „zmontowano szczepy małpiej ospy przy użyciu metod oznaczonych jako służące do tworzenia 'zakaźnych patogenów’.”

Pyta ona: „Czy znowu jesteśmy tu z powodu chińskich eksperymentów?”, odnosząc się do rzekomych epidemii ospy małpiej. Praca badawcza (33) , o której mowa, została opublikowana pod koniec lutego 2022 roku, zaledwie kilka miesięcy przed tym, jak pierwsze przypadki zachorowań pojawiły się poza Afryką.

Co wiemy o szczepionce przeciwko małpiej ospie?

Szczepionka przeciwko małpiej ospie, którą obecnie przechowuje się w Stanach Zjednoczonych iEuropie, nie jest specyficzna dla małpiej ospy. Jest to szczepionka przeciwko ospie wietrznej, która ma 85% skuteczności w zapobieganiu ospie wietrznej. W Wielkiej Brytanii bliskie kontakty osób zakażonych małpią ospą podobno otrzymały już szczepionkę przeciwko ospie – jest to strategia znana pod nazwą „szczepień pierścieniowych” (34) . W USA dostępne są obecnie dwie szczepionki przeciwko ospie:

  • ACAM2000 została zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków w 2007 roku i została ograniczona do stosowania u personelu wojskowego ze względu na ryzyko związane z bezpieczeństwem, które obejmuje zakażenie szczepem szczepionkowym, wydalanie szczepionki i śmierć.

Ostrzeżenia zawarte w ulotce dołączonej do opakowania obejmują zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia z częstością (5,7) na 1000 zaszczepionych, zapalenie mózgu, ciężkie zakażenia skóry, ślepotę, obumarcie płodu i inne. W związku z rozsiewaniem szczepionki osoby przebywające w domu narażone są na takie samo ryzyko jak osoby zaszczepione.

  • Szczepionka Jynneos (znana jako Imvamune w Kanadzie lub Imvanex w Europie (35) została zatwierdzona przez FDA w 2019 roku. Jest to atenuowana żywa szczepionka, wskazana do zapobiegania ospie wietrznej i małpiej u osób dorosłych w wieku 18 lat i starszych oraz u osób, które nie mogą być szczepione szczepionką ACAM2000 z powodu przeciwwskazań, takich jak atopowe zapalenie skóry, stany obniżające odporność, karmienie piersią lub ciąża. Jest to jedyna zatwierdzona przez FDA szczepionka przeciwko małpiej ospie do użytku pozawojskowego.

U.S. Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA) podpisał również kontrakt z Bavarian Nordic na liofilizowaną wersję szczepionki przeciwko ospie wietrznej Jynneos, co zapewni jej dłuższy okres przydatności. (36) Moderna ma już szczepionkę przeciwko ospie wietrznej małp w fazie badań przedklinicznych. (37) Nie wiadomo, kiedy te badania się rozpoczęły.

Jak zauważył niezależny dziennikarz Whitney Webb, firmy Emergent BioSolutions i SIGA Technologies – obie borykające się ostatnio z problemami – będą czerpać zyski z afery związanej z małpią ospą. (38)

„Niezależnie od tego, jak potoczy się sytuacja związana z małpią ospą, dwie firmy już na tym skorzystają. Wraz ze wzrostem obaw związanych z małpią ospą wzrosły również akcje firm Emergent BioSolutions i SIGA Technologies.

Obie firmy mają w zasadzie monopol na rynku amerykańskim, a także na innych rynkach, w zakresie szczepionek i leczenia ospy wietrznej. Ich główne produkty przeznaczone do leczenia ospy wietrznej są, co wygodne, wykorzystywane także do ochrony przed ospą małpią lub jej leczenia. W rezultacie akcje Emergent BioSolutions wzrosły w czwartek o 12%, a akcje SIGA – o 17,1%.

Dla tych firm obawy związane z ospą małpią są zbawienne, zwłaszcza dla firmy SIGA, która produkuje lek na ospę wietrzną o nazwie handlowej TPOXX. Jest to jedyny produkt firmy SIGA.

Podczas gdy niektóre gazety zauważyły, że wzrost wyceny SIGA Technologies zbiegł się w czasie z ostatnimi obawami o małpią ospę, zasadniczo nie zwrócono uwagi na fakt, że firma jest najwyraźniej jedynym kawałkiem imperium potężnego miliardera, który obecnie się nie rozpada.

Miliarder ten, Ron Perelman, ma głębokie i kontrowersyjne powiązania z rodziną Clintonów i Partią Demokratyczną, a także niepokojące związki z Jefferym Epsteinem. Oprócz pakietu kontrolnego w firmie SIGA, Perelman trafił ostatnio na pierwsze strony gazet za szybkie upłynnienie wielu swoich aktywów w desperackiej próbie zdobycia gotówki.

Podobnie, Emergent BioSolutions jest również w gorącej wodzie kąpana. Firma, która ma kłopotliwe powiązania z atakami Anthraxu w 2001 roku, znalazła się pod ostrzałem niespełna dwa tygodnie temu za zaangażowanie w „tuszowanie” problemów z kontrolą jakości produkcji szczepionek COVID-19.

Śledztwo Kongresu wykazało, że problemy z kontrolą jakości w zakładzie prowadzonym przez firmę Emergent doprowadziły do wyrzucenia ponad 400 milionów dawek szczepionek COVID-19.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zamknęła fabrykę Emergent w kwietniu 2021 roku. Żywności i Leków (FDA) w kwietniu 2021 r. W sierpniu ubiegłego roku pozwolono na ponowne otwarcie, zanim rząd wypowiedział umowę.

Jaka jest prawda w tej sprawie?

Oprócz powyższego artykułu Webba, który przedstawia nikczemne historie Emergent i SIGA, kolejną wczesną analizą nowego straszenia małpią ospą, którą warto przeczytać, jest artykuł Substack dr Roberta Malone’a (39) „Monkey Pox – Truth Versus Fearporn”. Omawia on w nim, czym właściwie jest ospa małpia, skąd się wzięła, jak jest spokrewniona z ospą, jakie są jej oznaki i objawy, jak skutecznie kontroluje się rozprzestrzenianie choroby i wiele innych.

„O ile nie doszło do jakiejś zmiany genetycznej, czy to w wyniku ewolucji, czy celowej manipulacji genetycznej, ospa nie stanowi istotnego zagrożenia biologicznego i nigdy w przeszłości nie była uważana za patogen o wysokim stopniu zagrożenia. Przestańmy więc szerzyć strach, dezinformować i wprowadzać w błąd.” ~ Dr Robert Malone

Najważniejsze wnioski są takie, że ospa małp nie jest szczególnie śmiertelną chorobą i można ją łatwo kontrolować bez konieczności powrotu do restrykcji COVID. Cytując Malone’a: (40)

„A więc, czy zagrożenie biologiczne jest realne? Czy jest nieuchronne? Czy uzasadnia to szum medialny na całym świecie? Kiedy dwa dni temu czekałem w poczekalni na lotnisku na podróż z USA do Wielkiej Brytanii, zobaczyłem kronikę filmową CNN, która bez tchu informowała o tym „zagrożeniu”, wyświetlając jednocześnie historyczne zdjęcia pacjentów cierpiących na ospę.

Moim zdaniem jest to klasyczny przykład straszenia zdrowiem publicznym, a CNN powinno zostać upomniane za nadawanie nieodpowiedzialnej propagandy – dezinformacji i dezinformacji – pod przykrywką dziennikarstwa.

Moim zdaniem, na podstawie obecnie dostępnych informacji, ospa małp jest wirusem i chorobą endemiczną występującą w Afryce, pojawiającą się sporadycznie po przeniesieniu na ludzi z żywicieli zwierzęcych i rozprzestrzeniającą się zazwyczaj przez bliski kontakt z ludźmi. Choroba jest łatwo zwalczana za pomocą klasycznych środków ochrony zdrowia publicznego.

Nie charakteryzuje się wysoką śmiertelnością. Jeżeli nie doszło do jakiejś zmiany genetycznej, czy to w wyniku ewolucji, czy celowej manipulacji genetycznej, nie stanowi istotnego zagrożenia biologicznego i nigdy w przeszłości nie była uważana za patogen o wysokim stopniu zagrożenia. Przestańmy więc szerzyć strach, dezinformować i wprowadzać w błąd”.

W obecnej sytuacji wygląda na to, że epidemie ospy małpiej mają na celu wywołanie kolejnego szału strachu wśród społeczeństwa, aby uzasadnić przejęcie przez WHO globalnej kontroli nad zdrowiem publicznym, wprowadzić te znienawidzone paszporty zdrowotne i wszystko inne, co wiąże się z Wielkim Resetem. Jak zauważył Hinchliffe w artykule Sociable 2020: (41)

„Jeśli jesteś założycielem Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klausem Schwabem, próbujesz sprzedać swoją wizję globalnej utopii poprzez wielki reset porządku światowego w trzech prostych krokach:

  1. Ogłoś swój zamiar zreorganizowania każdego aspektu życia społecznego za pomocą globalnego zarządzania i powtarzaj to przesłanie.
  2. Gdy twoje przesłanie nie dociera, symuluj fałszywe scenariusze pandemii, które pokażą, dlaczego świat potrzebuje wielkiego resetu
  3. Jeśli fałszywe scenariusze pandemii nie są wystarczająco przekonujące, poczekaj kilka miesięcy na prawdziwy globalny kryzys i powtórz krok pierwszy …

Tak zwany „wielki reset” obiecuje zbudować „bezpieczniejszy, równiejszy i stabilniejszy świat”, jeśli wszyscy ludzie na świecie zgodzą się „działać wspólnie i szybko, aby zreformować wszystkie aspekty naszych społeczeństw i gospodarek, od edukacji po umowy społeczne i warunki pracy”.

Nie byłoby jednak możliwe rozważanie realizacji tak szeroko zakrojonego planu nowego porządku światowego bez globalnego kryzysu, czy to wywołanego, czy też spowodowanego nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności, który wstrząsnąłby społeczeństwem do głębi”.

COVID po prostu nie zaprowadził globalistycznej kabały wystarczająco daleko. Nadchodzi więc globalna pandemia nr 2 – prawdziwa lub w większości sfabrykowana – po której szybko nastąpią ponowne wezwania do ustanowienia Nowego Porządku Świata i Wielkiego Resetu. Zasadniczo możemy spodziewać się powtórki z szaleństwa, które właśnie przeżyliśmy, co oznacza, że musimy również powtórzyć naszą reakcję, odrzucając szerzenie strachu i globalne przejęcie władzy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Źródła i referencje

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

McDonald’s ubiega się o rejestrację trzech nowych marek w Rosji

UE może nałożyć cła na import rosyjskiej ropy w przypadku niepowodzenia embarga