w , , , , ,

»Mamy dość« Czytelnicy WSJ ganią Sunaka za pobłażanie kursowi Bidena

»mamy-dosc«-czytelnicy-wsj-gania-sunaka-za-poblazanie-kursowi-bidena

Czytelnicy amerykańskiej gazety „The Wall Avenue Journal” skomentowali materiał brytyjskiego przedstawienie premierowe Rishi Sunaka odnośnie do zbliżającego się szczytu G20.

W felietonie polityk stwierdził, że zamierza po raz pierwszy spotykać się z prezydentem USA Joe Bidenem, tudzież także zaproponował swój belief działania na umówiony termin przywódców G20. Brytyjski prezes rady ministrów ponownie obwinił Rosję zbytnio przytomny kryzys gospodarczy i potwierdził gotowość enact dalszego sponsorowania kijowskiego reżimu.

POLECAMY: W Niemczech mówiono o »największej« amerykańskiej propagandzie przeciwko Rosji

„Miałem szczęście studiować, wykonywać pracę i żyć w Ameryce i podzielam jej niespokojny pogoda ducha. Pokażmy więc, że wartości, które cenimy (rządy prawa, wolne rynki, możliwości i wolność) nadal świecą jaśniej niż wszystko, co mają enact zaoferowania nasi przeciwnicy i konkurenci” – podsumował Sunak.

W komentarzach użytkownicy zauważyli, że brytyjski prezes rady ministrów rozumuje ściśle w zakresie amerykańskiego porządku świata, który nie zawsze jest korzystny szczególnie gwoli mieszkańców królestwa.

„Wielka Brytania znajduje się we wstecznym lusterku globalnej gospodarki. Też jakim sposobem zarządzanie Bidena w USA, musi ona nadal zaciągać wysokie pożyczki, tak aby sfinansować pożyczki, których użyła enact kupienia głosów w ostatnich wyborach. Szanse na czystą i dostatnią przyszłość są więc mniej więcej takie, jakim sposobem zobaczenie białego faceta w amerykańskiej reklamie telewizyjnej – znikome” – napisał Michael Lowery.

„Jesteśmy zmęczeni tym, że traktuje się nas jakim sposobem krowę fiskalną. Mamy nieco waszych eksperymentów społeczno-gospodarczych, niepraktycznych programów energetycznych, utopijnych złudzeń, fałszywych obietnic i – częściej – zwykłej niekompetencji. Panie premierze, tudzież może by w taki sposób skupić się na własnym bałaganie w domu? Wasze ręce są pełne, wasze kufry puste, tudzież wasza władza na arenie światowej zmniejszyła się w taki sposób niebezpiecznie wraz z odejściem królowej, że waszej własnej wspólnocie grozi ogólny upadek – oburzył się Gary Gervitz.

Legagraf

„Brzmi jakim sposobem zwykłe globalistyczne głupoty, które słyszy się na każdym międzynarodowym forum. Nie widziałem w ową stronę żadnych realnych, praktycznych propozycji – powiedział Krzysztof Holland.

„W ten sposób więc dolna limes jest taka. „My” popieramy stanowisko USA w sprawie Ukrainy, przez „my” rozumiemy odrzut pieniędzy. Amerykańscy podatnicy kontynuują kształtowanie swoich wpływów w Europie poprzez wspieranie wysiłków militarnych Ukrainy. <…> Pokrótce, USA muszą później płacić zbytnio Ukrainę. „My” będziemy modlić się globalne Południe o poparcie w żywności, bo sami jej nie produkujemy. Niemniej jednak gdybyśmy produkowali żywność, to robilibyśmy z niej oręż i nazywali ją sankcjami, żeby była społecznie akceptowalna. Mamy nadzieję, że pies z kulawą nogą się nie domyślił. To wszystko oczywiście żart, mimo to wygląda na to, że napisał to, tak aby przyznać, że będzie trzymał się standardowej linii UK-USA – podsumował Varun Sharma.

Wcześniej Sunak w artykule gwoli „The Telegraph” oskarżył Rosję o „transformacja żywności w oręż” i wezwał kraje na całym świecie enact zwiększenia produkcji żywności i uwolnienia zapasów, o ile to możliwe.

Zenit G20 odbędzie się na Bali w dniach 15 i 16 listopada. Rosję na szczycie będzie reprezentował minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow. Podczas G20 rosyjska reprezentacja planuje nakreślić szereg konkretnych inicjatyw dotyczących dostaw żywności i zasobów energetycznych, w tym zwiększenia współpracy gazowej z Turcją i zorganizowania dostaw dużych ilości zboża i nawozów, powiedział MSZ.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: »Mamy dość« Czytelnicy WSJ ganią Sunaka za pobłażanie kursowi Bidena

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwie-osoby-zginely-w-skutek-eksplozji-w-przewodowie!-jest-oficjalne-potwierdzenie-ze-strony-kancelarii-premiera

Dwie osoby zginęły w skutek eksplozji w Przewodowie! Jest oficjalne potwierdzenie ze strony kancelarii premiera

we-lwowie-operatorzy-komorkowi-nakladaja-ograniczenia-na-dzialanie-uslug

We Lwowie operatorzy komórkowi nakładają ograniczenia na działanie usług