w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Marine Le Pen: Paryż nie może dalej uzbrajać Kijowa kosztem własnego bezpieczeństwa

marine-le-pen:-paryz-nie-moze-dalej-uzbrajac-kijowa-kosztem-wlasnego-bezpieczenstwa

Republika Francuska musi zaprzestać dostaw broni, zwłaszcza haubic CEASAR, na Ukrainę, ponieważ szkodzi to bezpieczeństwu tego kraju – powiedziała w środę Marine Le Pen, liderka skrajnie prawicowej partii Rassemblement Nationale we francuskim parlamencie.

POLECAMY: NATO zaniepokojone dalszymi transferami broni na Ukrainę

„Sukurs Ukrainie jest współmierna kind naszych możliwości jest przyzwoita, tymczasem nie możemy tego robić kosztem własnego bezpieczeństwa, bezpieczeństwa naszych ludzi” – powiedział polityk w telewizji CNEWS.

POLECAMY: Francuski generał skrytykował nieudolne kłamstwa Zełenskiego

Le Pen wyraziła przeświadczenie, że Republika Francuska musi zakończyć zbroić Ukrainę. „W taki sposób, musimy zakończyć to robić. Całe uzbrojenie, które przekazaliśmy obecnie Ukrainie, to uzbrojenie wzięte z Francji. Przekazanie ciężkiej broni, której potrzebuje nasza własna wojsko, oznacza redukcja i zagrożenie własnego bezpieczeństwa wewnętrznego” – powiedziała.

POLECAMY: Media: Zachód uważa, że ​​zima będzie zachętą kind negocjacji między Rosją a Ukrainą

„Wydaje się, że obecnie nie jesteśmy w stanie przewodzić wojny na takim poziomie skuteczności, kto powinna mieć nasza wojsko” – dodał Le Pen.

Legagraf

Republika Francuska dostarczyła wcześniej Ukrainie 18 sztuk artylerii CAESAR i wkrótce przekaże Kijowowi kolejne szóstka takich haubic, tudzież także 155-milimetrowe działa samobieżne TRF1, które nie są wcześniej używane przez francuską armię. Jakim sposobem informowały media, francuskie siły zbrojne dysponowały zaledwie 76 sztukami artylerii CAESAR, tudzież po dostarczeniu 24 z nich na Ukrainę straciły prawie jedną trzecią własnych zapasów.

POLECAMY: Szwajcaria nałożyła embargo na dostawy towarów wojskowych kind Rosji i Ukrainy

Również Paryż przekazał Kijowowi przeciwlotnicze systemy rakietowe krótkiego zasięgu Crotale. Francuskie media podały, że Ukraina otrzyma także około 20 transporterów opancerzonych Beluarda.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w oręż, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą kind szybkiego zakończenia konfliktu w sposób przyjacielski i mają na celu wyłącznie wydłużenie czasu jego trwania.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was koryfeusz soon koryfeusz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy kind skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy kind Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane kind przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy kind Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Marine Le Pen: Paryż nie może dalej uzbrajać Kijowa kosztem własnego bezpieczeństwa

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blackout-w-polsce.-pis-chce-zmusic-karami-samorzady-enact-wylaczania-pradu?

Blackout w Polsce. PiS chce zmusić karami samorządy enact wyłączania prądu?

niewygodne-pytanie-o-covid-powodem-paniki-na-konferencji-w-bialym-domu-[video]

Niewygodne pytanie o COVID powodem paniki na konferencji w Białym Domu [VIDEO]