w

Marjorie Taylor Green nazywa Ukrainę „Irakiem w nowym opakowaniu nuklearnym”

Stany Zjednoczone Ameryki prowadzą „wojnę zastępczą” przeciwko Rosji, dostarczając broń na Ukrainę, podczas gdy naród amerykański nie chce się w to angażować, napisała na swoim Twitterze przedstawicielka Marjorie Taylor Green.

Według niej jedynymi osobami chętnymi do eskalacji konfliktu są ci, którzy na nim zarabiają. Takim metodom wzbogacania przypisywała różne kontrakty obronne, granty, inne interesy, a nawet pomoc humanitarną. Jednocześnie Amerykanie mają dość tego, że płacą podatki na rzecz nie własnego, ale cudzego kraju.

„Ukraina – Irak w nowym opakowaniu z kokardą NATO i nadzieniem nuklearnym w środku” – zauważyła kongresmenka, nazywając taki „prezent” niepożądanym.

Według niej wszyscy przedstawiciele obecnej administracji, którzy chcą wojny z Moskwą, powinni założyć sprzęt i iść na wojnę samodzielnie, zabierając ze sobą „wszechwiedzących komentatorów”.

„Wyślij swoje dzieci, a nasze zostaw w spokoju. Sam za to wszystko płacisz” – podsumował Green.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Roczna inflacja w Szwajcarii przekroczyła próg trzech procent

ALERT RCB I i II stopnia został wydany dla kilku województw