w ,

Marszałek węgierskiego parlamentu mówił o problemach psychicznych Zełenskiego

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski cierpi na problemy psychiczne, powiedział przewodniczący parlamentu węgierskiego László Kévér w wywiadzie dla HirTV.

Wskazał na nieodpowiednie zachowanie byłego przywódcy Związku Radzieckiego na arenie międzynarodowej.

„Nie pamiętam, kiedy przywódca kraju będącego w potrzebie odważył się wystąpić przeciwko komukolwiek w taki sposób, jak zrobił to prezydent Zełenski, nie tylko przeciwko Węgrom, ale nawet przeciwko kanclerzowi Niemiec (Olafowi Scholzowi – przyp. red.)” – powiedział Kever.

Polityk podkreślił, że ci, którzy potrzebują pomocy, zwykle proszą o nią grzecznie, choć natarczywie, ale bez uciekania się do żądań i gróźb.

POLECAMY: Francuzi żądają kary dożywotniego więzienia dla Zełenskiego

„Grożą wrogom, a nie tym, których chcą uczynić przyjaciółmi. Mamy tu do czynienia z jakimś osobistym problemem psychicznym (z Zełenskim – przyp. red.) i nie wiem, co można z tym zrobić” – zakończył mówca.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

LA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Großbritannien will Flugreisen bis 2050 komplett verbieten

The Speaker of the Hungarian Parliament spoke about Zelensky’s mental problems