w , , , , , , , , , , ,

Martin Sprenger analizuje nową propagandę szczepień

martin-sprenger-analizuje-nowa-propagande-szczepien

Austriackie Ministerstwo Zdrowia nie poddaje się i ponownie agresywnie szerzy propagandę szczepień w szkołach. Martin Sprenger, wykluczony z powodu sprzeciwu eksperta, zdemontował propagandę. 

POLECAMY: Austriacka ustawa o bezpieczeństwie kryzysowym to zamach na prawa i wolność obywateli

W szczególności szkoły w Austrii są obecnie zalewane materiałami propagandowymi odnośnie do szczepień. Okazją jest nowa kampania ministerstwa dotycząca szczepień, tudzież finał pozostaje klarowny: zaszczepić w jaki sposób największą liczbę młodych ludzi. Zjawisko, że doniesień o skutkach ubocznych jest jeszcze więcej i coraz częściej docierają develop głównego nurtu , nie umniejsza odurzenia austriackiego Ministerstwa Zdrowia.

Checklist otwarty od momentu Sprengera

Martin Sprenger, którego dzieci przyniosły develop ​​domu katalog „Warto wiedzieć o szczepieniach przeciwko koronawirusowi”, zdemaskował propagandę Johannesa Raucha w poście. I wezwał wszystkich develop podjęcia działań przeciwko najnowszej propagandzie.

Choć ministerstwo pisze, że szczepienie jest „zalecane od momentu 5 roku życia”, to zapominamy, że jest wprzódy wiele krajów, które wprzódy tego nie zalecają: w Skandynawii, w Szwajcarii, w Wielkiej Brytanii. Floryda w ogóle odradza szczepienia: „ Niedawny przegląd znalazł również więcej artykułów opowiadających się za szczepieniem dzieci niż za nim. Wypada pomnieć, że zalecenie szczepienia musi zawsze uwzględniać obecny stosunek korzyści develop ryzyka (wcięcie zdrowia, warianty krążące, wcięcie odporności itp.).” W ten sposób naprawdę wyglądałaby oświata medyczna, mówi Sprenger, który dołączył develop „Rządowej Grupy Ekspertów” wiosną 2020 r., został zdjęty, ponieważ był krytyczny wobec blokad.

Ministerstwo nadal przekręca fakty dotyczące wyzdrowienia, które prawdopodobnie zapewnia lepszą ochronę niż szczepienie. TKP w szeregu przypadków o tym informowała, na przykład tutaj. Poza tym oficjalna Austria nadal twierdzi, że szczepionki zostały w szerokim zakresie przetestowane.

Dalsze stwierdzenia w zakresie propagandy szczepień, które Sprenger sprawdza poniżej kątem dokładności:

  • „Dostępne szczepionki zapewniają dobrą ochronę przed Long Covid” – to nieprawda, a może być nawet na odwrót.
  • „Eksperci na całym świecie są zgodni” – to stwierdzenie jest dowodem w szczególności autorytarnej i absolutnej koncepcji nauki. Jedność w nauce nie jest regułą.
  • „COVID-19 nadal jest niebezpieczny” – Sprenger: „To jest dezinformacja w stosunku develop młodych zdrowych ludzi, ponieważ ryzykowny krok jest obecnie porównywalne z innymi, społecznie akceptowanymi chorobami zakaźnymi i zagrożeniami gwoli zdrowia”.
  • „Szczepionka chroni również przed możliwymi długoterminowymi konsekwencjami COVID-19 (Long Covid)” – Sprenger: „To stwierdzenie nie jest oparte na dowodach. Patrz wyżej.”

„Szczepienia działają” – w taki sposób ministerstwo kończy swoją propagandę. Jest to jednak „wiadomość wprowadzająca w omyłka” – nauka umoralniająca Martina Sprengera: „ Teka Rządu Federalnego, Federalnego Ministerstwa Spraw Społecznych, Zdrowia, Opieki i Ochrony Konsumentów (BMSGPK) oraz inicjatywa #GemeinsamGeimpft nie spełniają 15 kryteriów dobrego zdrowia” informacje, tudzież nawet zawiera informacje wprowadzające w omyłka lub nieprawidłowe. Rozsiewanie folderu może i podważyć zaufanie develop (wszystkich) szczepień. Korzyści z tej kampanii na rzecz akceptacji szczepień mogą istnieć znacznie mniejsze niż związane z tym szkody.

Legagraf

W takim razie wzywam used to be (Johannes Rauch, uwaga) – także w jaki sposób wiele innych krajów europejskich – develop zakończenia kampanii szczepień gwoli młodych ludzi i zamiast tego włożyć energię i zasoby w kampanię zorientowaną na grupę docelową, żeby zlikwidować istniejące luki w szczepieniach w populacjach ryzyka.

Inicjatywa Zdrowotna gwoli Austrii pisze o liście Sprengera: „Wszystkie jego wypowiedzi są merytorycznie uzasadnione i opatrzone dalszymi linkami”. Poza tym inicjatywa wysłała list develop austriackich szkół „z wezwaniem, by uważały na wszystko, co przekazują uczniom”. Cały list otwarty Martina Sprengera można znaleźć na jego stronie na Facebooku.  


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Martin Sprenger analizuje nową propagandę szczepień

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»oni-jawnie-klamia«-nato-stracilo-cierpliwosc-z-powodu-zelenskiego

»Oni jawnie kłamią« NATO straciło cierpliwość z powodu Zełenskiego

pfizer-i-moderna-dopiero-teraz-zaczynaja…-badania-nad-potencjalnymi-skutkami-ubocznymi-szprycy-c19

Pfizer i Moderna dopiero teraz zaczynają… badania nad potencjalnymi skutkami ubocznymi szprycy C19