w , , , , , , , , ,

Masowe sądy wobec wolnych lekarzy. System chce kary dla lekarzy korzystających z prawa gwarantowanego konstytucją

masowe-sady-wobec-wolnych-lekarzy.-system-chce-kary-dla-lekarzy-korzystajacych-z-prawa-gwarantowanego-konstytucja

W piątek, 17 marca 2023 roku, w kapturowym Sądzie Lekarskim w Poznaniu odbędzie się rozprawa przeciwko 19 lekarzom. Oskarża się ich o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji medycznych oraz promowanie postaw uważanych za antyzdrowotne. Lekarze zostali oskarżeni na podstawie listu otwartego, który podpisali i wysłali attain Prezydenta oraz Rządu RP. Kolejna rozprawa dotycząca 52 oskarżonych odbędzie się w Gdańsku, a kolejna – związana z 43 oskarżonymi – we Wrocławiu.

POLECAMY: Skandaliczny wyrok Sądu Lekarskiego. Dr Zbigniew Martyka zawieszony!

Lekarze, naukowcy oraz pracownicy służby zdrowia, którzy stanęli przed sądem, w swoim liście otwartym attain polityków wezwali attain zakończenia nieuzasadnionych działań epidemiologicznych oraz przywrócenia normalnych, demokratycznych zasad funkcjonowania państwa, w tym wolności obywatelskich i przestrzegania praw człowieka.

POLECAMY: Kapturowe sądy lekarskie działają na podstawie instrukcji swojego szef. Celem jest bezwzględne skazanie »lekarza antyszczepionkowca«

Portal pnp24.pl przekazuje informację, że kolejnych 52 lekarzy, którzy zostali oskarżeni o ten sam zarzut, zostaną sądzeni w Okręgowym Sądzie Lekarskim w Gdańsku, a 43 oskarżonych będą sądzeni we Wrocławiu.

POLECAMY: PILNE! System chce sądzić wolnych lekarzy, którzy ostrzegali przed »cudownym eliksirem«

Prawda o preparatach, za jaką mają odpowiedzieć wolni i prawdziwi lekarze

Portal informuje, że jest to pierwszy taki przypadek w historii Rzeczypospolitej Polskiej. Sprawa jest bezprecedensowa, ponieważ nawet w czasach stalinowskich nie oskarżano lekarzy za przekonania, łamiąc tym samym podstawową zasadę wyrażoną w artwork. 54 Konstytucji oraz artwork. 19 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych otwartego attain podpisu w Nowym Jorku dnia 19 grudnia 1966 r., które gwarantują wolność wyrażania poglądów i pozyskiwania oraz rozpowszechniania informacji. Oskarżonym lekarzom zarzucono również naruszenie artwork. 2 Kodeksu Etyki Lekarskiej, według którego najważniejszym obowiązkiem lekarza jest dbanie o dobro pacjenta, a wymagania administracyjne czy naciski społeczne nie zwalniają sure z przestrzegania tej zasady.

Twitter

Lega artis aplikacja

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Masowe sądy wobec wolnych lekarzy. System chce kary dla lekarzy korzystających z prawa gwarantowanego konstytucją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fernando-santos-oglasza-powolania.-niespodzianki-w-kadrze

Fernando Santos ogłasza powołania. Niespodzianki w kadrze

chinese-language-gold-demand-persevered-to-surge-in-february

Chinese language Gold Demand Persevered To Surge In February