w

McDonald’s ubiega się o rejestrację trzech nowych marek w Rosji

Była firma McDonald’s złożyła wnioski do Rospatent o rejestrację nowych marek – podała moskiewska agencja prasowa, powołując się na dokumenty.

Jak podają media, chodzi o takie nazwy jak Precisely Him, It’s Him i Compass. Wcześniej firma złożyła wnioski o rejestrację czterech innych marek: Just So, Jolly and Tasty, Totally oraz Free Cash. Nowe znaki towarowe będą związane z międzynarodową klasyfikacją towarów i usług, dzięki czemu firma będzie mogła produkować artykuły spożywcze, takie jak kanapki, lody, chipsy i kawa, a także zabawki, ubrania, parasole i plecaki.

Ponadto pod markami Compass, Totally It i It’s It można otwierać jadłodajnie, bary, kawiarnie i restauracje na wynos.

Firma McDonald’s, po ponad 30 latach działalności w Rosji, ogłosiła, że zdecydowała się opuścić ten rynek. Wkrótce stało się jasne, że firma sprzeda rosyjski biznes obecnemu licencjobiorcy Alexandrowi Govorowi, który będzie zarządzał restauracjami pod nową marką.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Współprowadzący program Fox News pyta o problemy z sercem po podaniu dopalacza COVID

Małpia ospa to najnowsze narzędzie wykorzystywane do wprowadzenia Wielkiego Resetu