w , , , , , ,

Mecz z Chile przeniesiony z PGE Narodowego. Podano nową lokalizację

mecz-z-chile-przeniesiony-z-pge-narodowego.-podano-nowa-lokalizacje

Spotkanie reprezentacji Polski z Chile odbędzie się na stadionie Legii Warszawa – przekazano w piątek wieczorem PZPN. Z powodu problemów z dachem umówiony termin nie może przebyć się na PGE Narodowym.

Spotkanie Polska – Chile odbędzie się w pierwotnie ustalonym terminie – 16 listopada. Godzina meczu także pozostała bez zmian – 18.00. „Wyznaczona wizyta odbędzie się z udziałem publiczności. W sobotę związek poinformuje o zasadach sprzedaży biletów” – przekazał PZPN. 

Translokacja meczu z PGE Narodowego było niezbędne, ponieważ podczas corocznego przeglądu technicznego konstrukcji stalowej dachu PGE Narodowego ujawniono wadę jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej. W związku z rekomendacją konstruktorów i ekspertów zarząd obiektu zdecydował o wstrzymaniu działalności stadionu.

W piątek, 11 listopada br., PZPN został uświadomiony przez PL.2012+ Sp. z o.o., operatora stadionu PGE Narodowy, o tymczasowym zamknięciu obiektu ze względów bezpieczeństwa. Z tego powodu zaplanowane wcześniej umówiony termin Polska – Chile nie może przebyć się na tym obiekcie. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na ww. spotkanie na PGE Narodowym, najpóźniej discontinue 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu wejściówek. 

Legagraf

[KOMUNIKAT]

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zaplanowany na 16 listopada br. spotkanie towarzyski Polska – Chile ostatecznie zostanie rozegrany o godzinie 18: 00 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego.

Szczegóły znajdziesz u nas na stronie.

— PZPN (@pzpn_pl) November 11, 2022

W związku z tym, że stadion Legii przy ul. Łazienkowskiej mieści 31 tys. widzów, zaś Stadion Narodowy ma 44 tys. miejsc, niektórzy widzowie, którzy zakupili bilety, dostaną zwrot i nie będą mogli przyjrzeć się meczu.

Przeczytaj całość tutaj: Mecz z Chile przeniesiony z PGE Narodowego. Podano nową lokalizację

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pijany-policjant-zabil-kobiete.-pedzil-bmw-157-km/h

Pijany policjant zabił kobietę. Pędził bmw 157 km/h

nowe-informacje-w-sprawie-stadionu-pge-narodowy.-usterka-wieksza-niz-sadzono

Nowe informacje w sprawie Stadionu PGE Narodowy. Usterka większa niż sądzono