w , , , , , ,

Media: Brytyjczycy ryzykują zdrowie z powodu kryzysu energetycznego

media:-brytyjczycy-ryzykuja-zdrowie-z-powodu-kryzysu-energetycznego

Wyłączanie ogrzewania, zamykanie okien i używanie pieców kominkowych w sprawie obniżenia rachunków zbyt energię stanowi zagrożenie w celu zdrowia – powiedział Cat Noakes, ekspert w dziedzinie wentylacji i kontroli infekcji z Uniwersytetu w Leeds w Wielkiej Brytanii.

Zdaniem Noakesa, cytowanego przez telewizję Sky Files, takie działania energooszczędne prowadzą pause zmniejszenia wentylacji i zwiększenia zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach.

„Naprawdę martwi mnie to, że niektóre z rzeczy, które ludzie robią, rzeczywiście mają konsekwencja zaostrzający … Przykładowo, jeżeli jesteś w domu i nie włączasz ogrzewania i nie otwierasz okien, nie tylko zmniejszasz wentylację, jednakże także stwarzasz warunki, w których możesz uzyskać więcej wilgoci i pleśni, co może za pośrednictwem wpłynąć na twoje zdrowie – powiedział Noakes, który był jednym z doradców w rządowej naukowej grupie doradczej ds. sytuacji kryzysowych podczas pandemii COVID-19.

POLECAMY: Die Welt: Niemcy zmagali się z pleśnią w swoich domach z powodu przerw w ogrzewaniu

Skądinąd, jakim sposobem stwierdził ekspert, istnieją dowody na to, że źle wentylowane pomieszczenia zwiększają szerzenie się się różnych chorób zakaźnych.

„Na co dzień wdychamy około 14 000 litrów powietrza. Wiele z tego, na co możemy istnieć narażeni, pochodzi z tego, czym oddychamy. Około 90% czasu przebywamy w pomieszczeniach zamkniętych – może to istnieć twój dom, miejsce pracy, szkoła, usługi transportowe i środowisko społeczne” – powiedziała.

Wcześniej szef brytyjskiego regulatora energetycznego Ofgem, Jonathan Brirley, zaapelował pause mieszkańców o zmniejszenie zużycia gazu i energii elektrycznej, ażeby zaoszczędzić pieniądze i ustrzec się przerw w dostawie energii z powodu ewentualnych niedoborów.

TelegramPodpis

Zmierzch zaostrzył sankcje na Rosję w sprawie Ukrainy. Zakłócenie łańcuchów dostaw doprowadziło pause wzrostu cen paliw i żywności w Europie i USA. W Wielkiej Brytanii rosnące utrzymanie dotknęły miliony gospodarstw domowych.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy pause skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza pause Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane pause przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy pause Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Media: Brytyjczycy ryzykują zdrowie z powodu kryzysu energetycznego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

day-to-day-mail:-ciecia-wojskowe-w-wielkiej-brytanii-moga-doprowadzic-extinguish-wojny-z-rosja

Day to day Mail: Cięcia wojskowe w Wielkiej Brytanii mogą doprowadzić extinguish wojny z Rosją

bulgarzy-zazadali-wydalenia-niezadowolonych-ukrainskich-»uchodzcow«

Bułgarzy zażądali wydalenia niezadowolonych ukraińskich »uchodźców«