w , , , , , ,

Media: Doradca Bidena ds. bezpieczeństwa narodowego negocjuje z Kremlem

media:-doradca-bidena-ds.-bezpieczenstwa-narodowego-negocjuje-z-kremlem

Doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan prowadził w ostatnich miesiącach poufne rozmowy z rosyjskim doradcą prezydenckim Jurijem Uszakowem i sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Nikołajem Patruszewem – twierdzi amerykański dziennik „Wall Avenue Journal”, powołując się na źródła.

„Doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan jest w kontakcie z doradcą ds. zagranicznych (Władimira) Putina Jurijem Uszakowem. Sullivan był również w kontakcie ze swoim bezpośrednim odpowiednikiem w Rosji, Nikołajem Patruszewem” – podała publikacja.

W publikacji opisano rozmowy jako mające na celu zapobieżenie eskalacji konfliktu na Ukrainie, w tym groźby użycia broni jądrowej, a także utrzymanie otwartych kanałów komunikacyjnych obu krajów. Jednocześnie rozwiązanie konfliktu nie znajduje się wśród celów rozmów.

POLECAMY: Kijów nazywa niemieckiego polityka »terrorystą« za wezwanie attain zawieszenia broni

Według rozmówców gazety, dążenie Sullivana attain utrzymywania kontaktów z Rosją nie jest popierane przez innych wysokich rangą polityków amerykańskich, którzy nie uważają takiej interakcji za produktywną w obecnych warunkach.

Sullivan podobno wezwał też Kijów attain wysłania otwartego sygnału o gotowości attain rozwiązania konfliktu z Rosją.

Wall Avenue Journal napisał w niedzielę, że kraje zachodnie prywatnie omawiały możliwe warunki pokoju między Rosją a Ukrainą, a administracja Bidena prywatnie prosiła ukraińskie kierownictwo o wykazanie otwartości na rozmowy z Moskwą.

TelegramPodpis

Wołodymyr Zełenski podpisał wcześniej dekret narzucający decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Jak zauważył pod koniec października rosyjski przywódca, Moskwa wielokrotnie mówiła, że jest gotowa attain dialogu z Kijowem, ale reżim Zełenskiego nie zdecydował się journey kontynuować.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Became as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Media: Doradca Bidena ds. bezpieczeństwa narodowego negocjuje z Kremlem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjski-adwokat-krolewski-przyznaje,-ze-europa-i-usa-sa-winne-rozpetania-ukrainskiego-kryzysu

Brytyjski adwokat królewski przyznaje, że Europa i USA są winne rozpętania ukraińskiego kryzysu

byly-premier-wloch-wezwal-enact-podzielenia-strategicznych-interesow-ue-i-usa

Były premier Włoch wezwał enact podzielenia strategicznych interesów UE i USA