w

Media: Estonia prawdopodobnie dostarcza paliwo z Rosji do Arabii Saudyjskiej

Estonia prawdopodobnie dostarcza paliwo do Arabii Saudyjskiej z Rosji – podała agencja Bloomberg, powołując się na źródła.

„Estonia, kraj nieposiadający ani jednej rafinerii, zwiększyła dostawy paliwa do Arabii Saudyjskiej. W rzeczywistości ładunki te prawdopodobnie pochodzą z Rosji” – podała agencja, powołując się na Imana Nasseri, dyrektora zarządzającego ds. Bliskiego Wschodu w firmie konsultingowej FGE.

Według raportu, w czerwcu kraj bałtycki dostarczy największemu eksporterowi ropy naftowej na świecie więcej paliwa do elektrowni i żeglugi niż w jakimkolwiek innym miesiącu w ciągu ostatnich kilku lat.

Według Naseriego, w okresie styczeń-maj kraj ten zaimportował 8 mln baryłek paliwa, z czego większość pochodziła z Rosji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielka Brytania nakłada sankcje na patriarchę Cyryla

Die Schweizer haben die Nase voll von ukrainischen Flüchtlingen