w

Media: Kijów chce skonfiskować własność w Wielkiej Brytanii przypisywaną Rosji

Ukraina rozważa podjęcie działań prawnych w Wielkiej Brytanii w celu uzyskania „konfiskaty” 18 nieruchomości przypisywanych Rosji.

„Ukraina rozważa również działania prawne, aby przejąć w posiadanie 18 nieruchomości prawdopodobnie wartych nawet 100 milionów funtów”, powiedział Times, powołując się na własne śledztwo.

Ambasador Ukrainy w Londynie, Wadym Pristajko, już zatrudnia prawnika.

Rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Peskow powiedział wcześniej, że konfiskata mienia, zajęcie samolotów, majątku i sankcje wobec rosyjskich biznesmenów pokazują upadek świętości własności prywatnej na Zachodzie i niebezpieczeństwo prowadzenia tam interesów.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W domu prezydenta Sri Lanki znaleziono ponad 17,8 miliona rupii

Były prezydent Polski chciał „rozczłonkować” Rosję