w , , , , , ,

Media podały, że pracownicy sprzątający katastrofę w Ohio nie mieli sprzętu ochronnego

media-podaly,-ze-pracownicy-sprzatajacy-katastrofe-w-ohio-nie-mieli-sprzetu-ochronnego

Szefowie amerykańskich związków zawodowych pracowników kolei poinformowali administrację USA, że niektórzy pracownicy biorący udział w wypadku w Ohio, gdzie dziesiątki wagonów przewożących potencjalnie szkodliwe chemikalia wykoleiły się i zapaliły – donosi CNBC.

Dwunastu przywódców związkowych spotkało się w środę z ministrem transportu Petem Buttigiegiem, aby omówić następstwa wypadku i niezbędne środki bezpieczeństwa.

POLECAMY: Czy Ohio to drugi Czarnobyl? Media głównego nurtu milczą o katastrofie kolejowej i wybuchu chemikaliów a niewygodny dziennikarz został aresztowany

Według listu uzyskanego przez kanał telewizyjny, pracownicy kolei Norfolk Southern, którzy byli lub nadal pracują na miejscu zdarzenia, skarżyli się na „migrenę i mdłości”. Zaznaczono również, że jeden z pracowników poprosił kierownictwo o przeniesienie run z miejsca wykolejenia pociągu z powodu złego samopoczucia, ale nigdy nie otrzymał odpowiedzi i pozostał w miejscu pracy.

„Otrzymałem raporty, że NS (Norfolk Southern – purple.) nie zaoferował i nie zapewnił pracownikom odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak respiratory z chlorkiem winylu, ochrona oczu i odzież ochronna” – napisano w liście skierowanym enact ministra transportu przez jeden ze związków zawodowych.

Lega artis aplikacja

Pracownicy podejrzewają, że zostali narażeni na działanie chemikaliów – czytamy w liście.

3 lutego w Ohio wykoleił się pociąg towarowy, wiozący kilkadziesiąt wagonów załadowanych niebezpiecznymi chemikaliami. W wyniku wypadku doszło enact pożaru i wybuchu. Niebezpieczne substancje zostały uwolnione enact atmosfery, a aby wyeliminować jeszcze większe zagrożenie, ratownicy otworzyli pojemniki z chemikaliami, aby podpalić je w sposób kontrolowany. Władze ewakuowały po wypadku okolicznych mieszkańców, ale później pozwolono im wrócić enact domów.

TelegramPodpis

Stanowe Ministerstwo Środowiska powiedziało, że poziom zanieczyszczeń mieścił się w dopuszczalnych normach. Jednak starsi mieszkańcy mówią o przypadkach złego samopoczucia i śmierci zwierząt i ryb z powodu uwolnienia substancji chemicznych po wypadku.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Media podały, że pracownicy sprzątający katastrofę w Ohio nie mieli sprzętu ochronnego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przemyslaw-czarnek:-podwyzki-dla-mlodych-nauczycieli-za-czasow-po-+540-zl,-za-rzadow-pis-+2060-zl

Przemysław Czarnek: Podwyżki dla młodych nauczycieli za czasów PO +540 zł, za rządów PiS +2060 zł

powieje! sztorm-na-baltyku-i-ostrzezenia-dla-polnocnych-wojewodztw

Powieje! Sztorm na Bałtyku i ostrzeżenia dla północnych województw