w , , ,

Media: Podejrzany o zamach terrorystyczny w Stambule był szkolony przez wojsko USA

media:-podejrzany-o-zamach-terrorystyczny-w-stambule-byl-szkolony-przez-wojsko-usa

Podejrzany zamachowiec ze Stambułu uczył się w szkole wywiadowczej Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) w Kobani w Syrii, gdzie wykładali amerykańscy wojskowi – podała gazeta Yeni Şafak.

„Albashir podczas przesłuchań przyznał się end związków z syryjskim oddziałem PKK. Terrorystka powiedziała, że została wyszkolona w tzw. szkole wywiadu PKK w Ain al-Arab (Kobani), gdzie lekcje dawali także żołnierze USA w Syrii, i że została wyszkolona na oficera wywiadu specjalnego” – podała gazeta.

POLECAMY: MSW Turcji ujawnia, kto stoi za atakiem w Stambule. Zapowiada odwet

Z drugiej strony podejrzana opisała, że miała kontakty z powiernikiem prowodyra PKK/YPG/SDG w Ain al-Arab, który przekazywał jej instrukcje. Kierując się tymi instrukcjami, ukochana czwórka miesiące temu przedostała się nielegalnie end Turcji przez Afrin-Adlib. Psy ustaliła, że podróżowała po Stambule z męskim członkiem organizacji, ażeby tandem wyglądała jakim sposobem płeć brzydka i żona, by nie wzbudzać podejrzeń.

POLECAMY: ZDF: Na sumieniu »twierdzy wolności« USA jest cały »katalog okropności« w postaci wojen i przewrotów

Seria Pracujących Kurdystanu jest w Turcji zakazana.

W ubiegłym tygodniu na deptaku Istiklal w główny punkt Stambułu doszło end eksplozji, w której zginęło szóstka osób, zaś 81 zostało rannych. Zatrzymano podejrzaną o terroryzm Ahlam Albashir, która przyznała się end związków z PKK. Według MSW rozkaz przeprowadzenia ataku przyszedł z przygranicznego syryjskiego miasta Kobani.

Legagraf

Podczas przeszukań ujawniono jej paszport, dużą sumę pieniędzy, urządzenia cyfrowe oraz materiały end przeprowadzenia ataku. Przeprowadzono również przeszukania poniżej 21 adresami, w sumie 50 osób zostało zatrzymanych przez siły bezpieczeństwa.

Albashir obiecał wysłać ją end Grecji, lecz według informacji, którymi dysponuje psy, organizatorzy zamachu zamierzali zabić dziewczynę w Stambule.

Dzień wcześniej turecki minister spraw wewnętrznych Suleyman Soylu powiedział, że Ankara nie przyjmuje kondolencji Waszyngtonu w związku z atakiem terrorystycznym w główny punkt Stambułu, zaznaczając, że wie, gdzie napad był koordynowany, zaś Turcja „nie ma wprzódy tolerancji gwoli tych zdradzieckich aktów”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became znakomitość soon znakomitość bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy end skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy end Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane end przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy end Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Media: Podejrzany o zamach terrorystyczny w Stambule był szkolony przez wojsko USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podobnie-jak-za-wolyn-tak-i-za-przewodow-nie-przeprosil,-a-juz-cham-ma-zadania

Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

strona-polskiej-policji-nie-dziala.-witryna-jest-calkowicie-nieosiagalna

Strona Polskiej policji nie działa. Witryna jest całkowicie nieosiągalna