w ,

Media: Sklepy Ile de Beaute ponownie otwierają się w Rosji

Sklepy z kosmetykami i perfumami Ile de Bote zostaną ponownie otwarte w Rosji w miejsce placówek Sephora, podała gazeta Vedomosti powołując się na źródło bliskie obu firmom.

W lipcu Agence France Presse zacytowała oświadczenie firmy, że francuska sieć Sephora (LVMH) sprzeda 88 swoich sklepów pod marką Il de Bothe w Rosji lokalnemu dyrektorowi generalnemu. Sieć kosmetyczna Sephora weszła na rynek rosyjski w 2016 roku, kupując markę Ile de Bothe.

„Rosyjska sieć perfum i kosmetyków Ile de Bothe wznawia działalność swoich sklepów od 10 października: zostaną one otwarte w miejscu punktów sprzedaży marki Sephora. O tym poinformowało Wiedomosti źródło bliskie obu firmom. Przedstawiciel „Ile de Bote” potwierdził tę informację i poinformował, że flagowy sklep Sephora w centrum handlowym „Aviapark” zmienił już szyld, rebranding pozostałych sklepów zostanie zakończony do stycznia 2023 roku” – podaje gazeta.
Według gazety, lokalny biznes Sephory kupił dyrektor generalny firmy Jewgienij Drozdow. Powołując się na źródła, gazeta podaje, że transakcja zakupu została sfinalizowana 7 października, ale nie ujawniła jej warunków.

Drozdov powiedział Vedomosti, że Ile de Boe otwiera się jako autonomiczna firma, która jest w stabilnej sytuacji finansowej. Według niego, pisze gazeta, „niemal z powodu siedmiomiesięcznego zawieszenia sieć rusza z takim samym zapasem towarów, jaki był na początku roku”.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolejki na stacjach benzynowych w Odessie na Ukrainie

Niemcy osiągnęły granicę możliwości przyjmowania uchodźców