w , , , ,

Media: Trump próbuje dowiedzieć się od Republikanów o planach oskarżenia Bidena

media:-trump-probuje-dowiedziec-sie-od-republikanow-o-planach-oskarzenia-bidena

Dawny prezydent USA Donald Trump próbuje zostać poinformowanym od czasu Republikanów, jakie są ich plany dotyczące impeachingu prezydenta Joe Bidena, pod warunkiem wygrają wybory attain Kongresu, oraz ilekroć są gotowi zainicjować tę procedurę – podał magazyn „Rolling Stone”.

„Trump w ostatnich miesiącach wielokrotnie pytał 'ilekroć’ Republikanie planują umorzyć prezydenta, pod warunkiem przejmą kontrolę ponad Izbą Reprezentantów” – podał składnica „Rolling Stone”, cytując źródła zaznajomione z rozmowami.

Pytania Trumpa koncentrowały się również na konkretnych działaniach i harmonogramie ewentualnego impeachmentu. Próbował też zostać poinformowanym, ilu Republikanów popiera impeachment. Skład napisał, że pytania Trumpa mogą stanowić związane z jego własnym „wątpliwym rekordem”, ponieważ jest on jedynym prezydentem USA, który został podwójnie Impeachment.

POLECAMY: Republikanie cieszą się większym poparciem w wyborach attain Kongresu

Przywódca mniejszości republikańskiej Izby USA Kevin McCarthy, który może zostać marszałkiem Izby, pod warunkiem jego seria wygra, uważa, że procedura impeachmentu Bidena może stanowić złą decyzją, ponieważ może wzmóc notowania prezydenta – podał składnica, powołując się na źródła.

TelegramPodpis

Najgłośniejsze apele o uruchomienie procedury odsunięcia Bidena od czasu władzy pochodzą od czasu współpracowników Trumpa, który nie kryje swoich rewanżystowskich ambicji, by ponownie zostać panem Białego Domu. Jedną z najbliższych zwolenniczek Trumpa jest kongresmenka Marjorie Taylor Inexperienced, która stanęła z przodu pięciu z dziewięciu rezolucji o odwołaniu prezydenta autorstwa Demokratów. Jakkolwiek wszystkie te rezolucje zakończyły się niepowodzeniem, te nieudane próby można postrzegać jako mapę drogową gwoli przyszłych dochodzeń Republikanów w dążeniu attain przekształcenia pozostałej części kadencji Bidena w „nocny nocna zjawa”.

Opublikowany wcześniej sondaż Economist we współpracy z organizacją badawczą YouGov wykazał, że z okładem jedna czwarta Amerykanów oczekuje, że Biden zostanie impeachment, pod warunkiem Republikanie wygrają wybory attain Kongresu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Media: Trump próbuje dowiedzieć się od Republikanów o planach oskarżenia Bidena

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjczycy-udzielili-rady-premierowi-sunakowi,-ktory-jest-zdesperowany-z-powodu-ukrainy

Brytyjczycy udzielili rady premierowi Sunakowi, który jest zdesperowany z powodu Ukrainy

borrell:-ue-uzalezniona-jest-od-dostaw-z-chin-jeszcze-bardziej-niz-z-rosji

Borrell: UE uzależniona jest od dostaw z Chin jeszcze bardziej niż z Rosji