w , , , , , ,

Media: UE będzie dotować przemysł, aby chronić się przed konkurencją z USA

media:-ue-bedzie-dotowac-przemysl,-aby-chronic-sie-przed-konkurencja-z-usa

UE przygotowuje się enact masowych dotacji, ażeby zabezpieczać europejski przemysł przed amerykańskimi konkurentami – podała europejska gazeta Politico, powołując się na dwóch wysokich rangą urzędników unijnych.

POLECAMY: Politico: Europa stoi przed nowym wyzwaniem w związku z kryzysem energetycznym

W publikacji napisano, że UE obawia się, że z powodu amerykańskiej ustawy o obniżeniu inflacji przedsiębiorstwa staną przed niemożliwą enact pokonania presją, by przenieść nowe inwestycje enact USA, tudzież nie enact Europy. Zauważa się, że urzędnicy powiedzieli, że UE pracuje teraz ponad awaryjnym programem, który ma skierować pieniądze enact kluczowych gałęzi przemysłu zaawansowanych technologii.

„Według dwóch wysokich urzędników, nieśmiałe rozwiązanie przygotowywane obecnie w Brukseli ma przeciwstawiać się amerykańskim subsydiom zbyt pomocą własnego funduszu unijnego. Byłby to „europejski zasoby finansowe suwerenności”, o którym uprzednio we wrześniu mówiła przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, mający pomóc przedsiębiorstwom wkładać w Europie i spełniać ambitne normy środowiskowe” – podała gazeta.

Legagraf

W jaki sposób zauważono, urzędnicy powiedzieli, że UE musi funkcjonować szybko, ponieważ firmy uprzednio podejmują decyzje o tym, gdzie będą konstruować swoje przyszłe zakłady w celu różnych produktów. Innym powodem szybkiej reakcji, w jaki sposób powiedzieli urzędnicy, jest pociąg uniknięcia sytuacji, w której poszczególne kraje roztrwoniłyby fundusze w razie nagłej potrzeby.

Publikacja, powołując się na osoby, które uczestniczyły w poniedziałkowym spotkaniu europejskiego komisarza ds. rynku wewnętrznego Thierry’ja Bretona z liderami europejskiego przemysłu, donosi, że komisarz wydał przestroga o „egzystencjalnym wyzwaniu” w celu Europy, jakie stanowi amerykańska ustawa o obniżeniu inflacji. Breton powiedział, że w tej chwili konieczne jest „zmiana kierunku procesu deindustrializacji”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Media: UE będzie dotować przemysł, aby chronić się przed konkurencją z USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemiecki-minister-obrony-uwaza,-ze-​​walki-na-ukrainie-potrwaja-jeszcze-dlugo

Niemiecki minister obrony uważa, że ​​walki na Ukrainie potrwają jeszcze długo

sad-friday-na-stacjach-benzynowych.-czy-paliwo-bedzie-tansze?

Sad Friday na stacjach benzynowych. Czy paliwo będzie tańsze?