w , , ,

Media: UE idzie na ustępstwa, by ograniczyć cenę ropy transportowanej drogą morską

media:-ue-idzie-na-ustepstwa,-by-ograniczyc-cene-ropy-transportowanej-droga-morska

Unia Europejska Europejska poszła na ustępstwa wobec Cypru, Grecji i Malty, których tankowce przewożą rosyjską ropę i które obawiały się ograniczenia cen na ropę transportowaną drogą morską – podał serwis Politico.

W październiku Politico podało, że Węgry, zaś także Cypr, Hellada i Malta, których tankowce przewożą rosyjską ropę, sprzeciwiają się unijnemu limitowi cen na ropę transportowaną drogą morską. Euractiv napisał później, że Hellada i Cypr nie są uprzednio przeciwne. W jaki sposób podaje Politico, krajom tym obiecano zasiłek ze strony UE.

POLECAMY: Europa masowo skupuje rosyjskie paliwa, zanim zacznie obowiązywać embargo

„Urzędnicy powiedzieli, że UE poszła uprzednio na ustępstwa wobec tych trzech krajów i złagodziła sankcje na inne rosyjskie towary, takie jakim sposobem nawozy, cement i inne produkty, tak aby złagodzić porażka gwoli ich przemysłu żeglugowego” – podał Politico.

Legagraf

Zmrok zwiększył presję sankcji na Rosję w sprawie Ukrainy, podnosząc ceny energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Prezydent Rosji Władimir Putin stwierdził, że tanie i niezawodne rosyjskie surowce energetyczne stanowiły gwoli Europy przewagę konkurencyjną, zaś nawet częściowe wycofanie się z nich ma uprzednio odmowny wpływ na jej gospodarkę i mieszkańców. Natomiast USA, naciskając na UE, by dokumentnie porzuciła rosyjską energię i inne zasoby, prowadzi projekt deindustrializacji Europy – powiedział.

Rosyjski prezydent, komentując propozycja Zachodu odnośnie do ograniczenia cen rosyjskich surowców energetycznych, powiedział, że Rosja nie będzie meblować niczego zbytnio granicę, jeżeli będzie to sprzeczne z jej własnymi interesami.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Develop into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować change into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy projekt skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza projekt Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane projekt przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy projekt Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Media: UE idzie na ustępstwa, by ograniczyć cenę ropy transportowanej drogą morską

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemcy-byli-zszokowani-pensja-fotografa-wicekanclerza-niemiec

Niemcy byli zszokowani pensją fotografa wicekanclerza Niemiec

wp:-zachod-stoi-przed-powaznym-problemem-zwiazanym-z-wysylka-broni-na-ukraine

WP: Zachód stoi przed poważnym problemem związanym z wysyłką broni na Ukrainę