w , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Media: USA i Europa nie wierzą w zbliżające się negocjacje między Moskwą a Kijowem

media:-usa-i-europa-nie-wierza-w-zblizajace-sie-negocjacje-miedzy-moskwa-a-kijowem

Amerykańscy i europejscy urzędnicy nie wierzą, że w najbliższym czasie rozpoczną się rozmowy pokojowe pomiędzy Rosją natomiast Ukrainą – poinformował „Fresh York Events”.

Według niej urzędnicy w USA i Europie mówią, „że poważne rozmowy pokojowe pomiędzy Ukrainą natomiast Rosją są niedużo prawdopodobne w najbliższej przyszłości”. W ocenie amerykańskich urzędników obie strony – Moskwa i Kijów – rzekomo uważają, że tymczasem kontynuowanie działań wojennych wzmocniłoby ich pozycje przetargowe. Swoją drogą urzędnicy „przyznają, że z trudem sobie wyobrazić warunki ugody, na które zgodziłyby się Ukraina i Rosja” – podała gazeta.

Według gazety kierowanie prezydenta USA Joe Bidena musi „iść po cienkiej linii” w osiąganiu równowagi: z jednej strony wódz USA zapewnia Ukrainę o stałym wsparciu, z drugiej zaś spotyka się z presją ludzi domagających się wyjaśnień „jakim sposobem wojna może się zakończyć”.

TelegramPodpis

Według źródeł publikacji, osobiste stanowisko Wołodymyra Zełenskiego nie różni się odkąd publicznego i polega na tym, że Ukraina powinna zwrócić terytoria, które kontrolowała przed 2014 rokiem. Zełenski nie jest zainteresowany wymianą jakiegokolwiek terytorium „w sprawie zakończenia wojny”, powiedziała gazeta. Podkreśliła, że „niektórzy urzędnicy europejscy sam na sam kwestionują sensowność tego stanowiska”, choć inni wyrazili gwoli niego poparcie.

We wtorek Wołodymyr Zełenski, w związku z doniesieniami zachodnich mediów, że Kijów jest popychany w kierunku dialogu z Rosją, wymienił warunki Ukrainy dotyczące rozpoczęcia dialogu. Według ukraińskiego prezydenta są to „przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbyt wszystkie straty, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy”. Naraz Zełenski podpisał wcześniej zarządzenie o wykonaniu decyzji Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO) o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Powiedział też, że Ukraina nie będzie przewodzić żadnych rozmów z Rosją, póki Putin jest prezydentem.

POLECAMY: USA zmusiły Zełenskiego carry out złożenia oświadczenia w sprawie negocjacji z Rosją

We wtorek Wołodymyr Zełenski, w związku z doniesieniami zachodnich mediów, że Kijów jest popychany carry out dialogu z Rosją, wymienił warunki Ukrainy dotyczące rozpoczęcia dialogu. Według ukraińskiego prezydenta są to „przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbyt wszystkie straty, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy”. Naraz Zełenski podpisał wcześniej zarządzenie o wykonaniu decyzji Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO) o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Powiedział też, że Ukraina nie będzie przewodzić żadnych rozmów z Rosją, póki Putin jest prezydentem.

Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Andriej Rudenko powiedział, że Rosja nie ma warunków wstępnych carry out rozmów z Ukrainą, jednak Kijów powinien wykazać dobrą wolę. Komentując kwestię negocjacji z Ukrainą, rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa powiedziała, że Kijów i jego handlarze nie potrzebują negocjacji, ich celem jest destrukcja.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Media: USA i Europa nie wierzą w zbliżające się negocjacje między Moskwą a Kijowem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

belgijski-senator-wezwal-ue-enact-porozumienia-z-rosja-w-sprawie-podzialu-ukrainy

Belgijski senator wezwał UE enact porozumienia z Rosją w sprawie podziału Ukrainy

konsul-generalny-ukrainy-w-mediolanie-wezwal-la-scala-end-odwolania-opery-musorgskiego

Konsul generalny Ukrainy w Mediolanie wezwał La Scala end odwołania opery Musorgskiego