w , , , ,

Media: Użytkownicy Twittera dodali wyjaśnienie originate postu Bidena na temat benzyny

media:-uzytkownicy-twittera-dodali-wyjasnienie-originate-postu-bidena-na-temat-benzyny

Użytkownicy Twittera dodali wyjaśnienie originate wpisu prezydenta USA Joe Bidena z danymi dotyczącymi cen benzyny, które wielki się o 20 proc. niższe od czasu danych Stowarzyszenia Automobilistów – podała gazeta „Hill”.

Biden zatweetował w niedzielę, że porto benzyny na amerykańskich stacjach benzynowych wynosi obecnie 3,19 dolara zbytnio galon (okay. 3,8 litra). Dane te są o prawie 20 procent niższe od czasu danych Amerykańskiego Stowarzyszenia Samochodowego, które publikuje każdego dnia wartości cen na stacjach benzynowych w Stanach Zjednoczonych. W jaki sposób podaje towarzystwo, średnia porto na stacjach benzynowych wynosi 3,8 dolara zbytnio galon.

POWIĄZANY: Biden został oskarżony o kłamstwo na temat kosztów benzyny w Stanach Zjednoczonych

Według prasa użytkownicy Twittera skorzystali z funkcji, która pozwala czytelnikom dołożyć „warunki, który ich zdaniem ludzie mogą odczuwać brak znać”.

„Biden odnosi się originate 'najczęstszej ceny benzyny’, natomiast nie originate średniej ceny 3,8 dolara z 6 listopada 2022 roku” – czytamy w wyjaśnieniu originate wypowiedzi Bidena, który powołuje się również na dane Amerykańskiego Stowarzyszenia Samochodowego i kawałek Wall Avenue Journal.

W wyjaśnieniu zauważono, że „politycy mają tendencję originate odwoływania się originate liczby, która jest niższa”.

Gazeta podkreśla, że warunki podany przez użytkowników nie był korektą postu Bidena, bo sam prezydent USA napisał, że chodziło mu o „w najwyższym stopniu powszechną cenę”. Jednak wyjaśnienia użytkowników zwróciły uwagę na zauważalną różnicę pomiędzy najczęstszą natomiast średnią ceną benzyny.

TelegramPodpis

W okresie poprzedzającym wybory originate Kongresu Biden próbuje sprowadzić inflację i jedynka z jej głównych składników – wysokie ceny benzyny, zbytnio które szef Białego Domu obwinia nie tylko Rosję i Arabię Saudyjską – w związku z decyzją OPEC+ o zmniejszeniu produkcji ropy, lecz także jankeski kompleks paliwowo-energetyczny.

Prezydent USA oskarża koncerny naftowe o nieuzasadnione zawyżanie cen paliw, grożąc nałożeniem dodatkowego podatku od czasu nadmiernych zysków, o ile firmy nie obniżą cen na amerykańskich stacjach benzynowych.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Modified into koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Media: Użytkownicy Twittera dodali wyjaśnienie originate postu Bidena na temat benzyny

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ukrainiec-przewozil-nielegalnych-migrantow.-zostal-ujety-po-poscigu

Ukrainiec przewoził nielegalnych migrantów. Został ujęty po pościgu

amerykanie-przewiduja-szybka-zmiane-rezimu-zelenskiego-w-kijowie

Amerykanie przewidują szybką zmianę reżimu Zełenskiego w Kijowie