w

Media: w ciągu tygodnia UE zatwierdzi siódmy pakiet sankcji wobec Rosji

UE przygotowuje się do wprowadzenia i zatwierdzenia w ciągu tygodnia siódmego pakietu sankcji wobec Rosji – podał portal internetowy Euractiv, powołując się na europejskich dyplomatów.

„UE przygotowuje się do przedstawienia i zatwierdzenia nowej rundy sankcji wobec Rosji w ciągu tygodnia” – podał portal w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

Zaznaczyła, że w czwartek i piątek wznowione zostaną przygotowania unijnych postpresidentów do nowego pakietu sankcji. Środki te zostaną prawdopodobnie zatwierdzone przez kraje członkowskie UE do połowy przyszłego tygodnia – powiedzieli portalowi europejscy dyplomaci.

Oczekuje się, że nowe sankcje obejmą zakaz importu rosyjskiego złota, jak podaje źródło internetowe. Ponadto nowy pakiet sankcji UE wobec Rosji rozszerzy listę towarów podwójnego zastosowania, których eksport do Rosji jest zakazany, a także osób i firm rzekomo powiązanych z władzami rosyjskimi – podał portal.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zełenski obiecał twardą reakcję na uznanie KRLD republik Donbasu

Szef Shella ostrzega przed ciężką zimą w Europie z powodu cen energii