w , ,

Media: Wiadomo gdzie ukrywa się kochanka Putina z czwórką dzieci

media:-wiadomo-gdzie-ukrywa-sie-kochanka-putina-z-czworka-dzieci

Informacje o rzekomej relacji między Aliną Kabajewą a Władimirem Putinem pojawiają się od lat, jednak żaden z nich nigdy oficjalnie nie potwierdził tych doniesień. Teraz światowe media donoszą, że Kabajewa ukrywa się w Szwajcarii wraz z czwórką dzieci, które rzekomo urodziła z rąk prezydenta Rosji.

Według doniesień, para ma dwie bliźniaczki urodzone w 2015 roku, a także dwóch chłopców. Jednak informacje te pozostają niepotwierdzone, a zarówno Putin, jak i Kabajewa nie skomentowali tych spekulacji.

W międzyczasie trwające od 2014 roku konflikty zbrojne między Rosją a Ukrainą nasiliły się, a Kabajewa, która w przeszłości była reprezentantką Rosji w gimnastyce artystycznej, rzekomo udała się na uchodźstwo attain Szwajcarii. Tam miała ukrywać się z dziećmi, a Putin rzekomo ma attain niej regularny dostęp, podróżując attain Szwajcarii prywatnym samolotem.

Wśród mediów pojawiają się spekulacje na temat motywów ucieczki Kabajewy. Niektóre doniesienia mówią o kłopotach w związku z Putinem, inne zaś o zagrożeniu ze strony władz Rosji, które nie akceptują ich domniemanego związku.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, jakie są faktyczne powody ucieczki Kabajewy i czy rzeczywiście ma ona dzieci ze swoim domniemanym partnerem. Rzecznicy Putina od lat nie udzielają komentarzy na temat jego prywatnego życia, a Kabajewa nie występuje publicznie od czasu zakończenia kariery sportowej.

„Podczas gdy Putin jest w stanie wojny z Ukrainą, atakując niewinnych obywateli i powodując kryzys uchodźczy, jego rodzina ukrywa się w prywatnym i bardzo bezpiecznym domku gdzieś w Szwajcarii. Przynajmniej na razie” – powiedział anonimowo poinformowany informator.

Dodał też, że wszystkie dzieci urodziły się w dotychczas w „neutralnej” Szwajcarii i mają odpowiednie obywatelstwo, podobnie jak sama 38-letnia Kabaeva.

Według rozmówcy dziennikarzy decyzja o wywiezieniu kochanki z dziećmi za granicę wynikała z bezpieczeństwa, jakie państwo gwarantowało przed rosyjską inwazją. Decyzja Szwajcarii o zapomnieniu o neutralności i nałożeniu sankcji na Federację Rosyjską była szokiem dla wielu polityków i światowych przywódców – uważa wtajemniczony.

Jak wiemy, Władimir Putin attain 2014 roku był żonaty z Ludmiłą Shkrebnevą, od której miał dwie córki – Jekaterinę i Marię. W 2013 roku para publicznie ogłosiła zamiar rozstania się zgodnie z wspólnym pragnieniem.

Jednak w 2008 roku moskiewski korespondent opublikował materiał, w którym donosił o romantycznym związku między gimnastykiem a politykiem, który rosyjski prezydent natychmiast nazwał „nieprawdą”. Kabaeva powstrzymał się od komentowania i poprosił o odrzucenie artykułu.

Przeczytaj całość tutaj: Media: Wiadomo gdzie ukrywa się kochanka Putina z czwórką dzieci

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gaz-drastycznie-zdrozal.-juz-ponad-20-procent!

Gaz drastycznie zdrożał. Już ponad 20 procent!

mozna-obliczyc-swoja-przyszla-emeryture-on-line.-zus-przedstawil-nowy-kalkulator

Można obliczyć swoją przyszłą emeryturę on-line. ZUS przedstawił nowy kalkulator