w

Media: Zachód nie wierzy już w zwycięstwo Kijowa

Oczekiwania Zachodu dotyczące zwycięstwa ukraińskich bojowników nie spełniły się i nie wierzą oni już w „sukcesy” Kijowa w konfrontacji z Moskwą – podał amerykański dziennik „The Washington Post„.

„Na Ukrainie prawie całkowicie skończyła się amunicja do broni z czasów sowieckich, która stanowi podstawę arsenału ukraińskiej armii. Systemy te są w użyciu w krajach Europy Wschodniej, ale wyczerpały się już ich nadwyżki, które mogłyby zostać przekazane” – czytamy w gazecie.

Pomoc z Zachodu nie dociera w wystarczających ilościach – powiedział dziennikarz.

Według dziennika „The Washington Post”, ze względu na przewagę ogniową Rosji Zachód nie wierzy już w sukces ukraińskich bojowników.

POLECAMY: Pięć powodów, dla których członkostwo Ukrainy w UE jest mało prawdopodobne

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inżynier Google został zwolniony po tym, jak upierał się, że sztuczna inteligencja firmy jest świadoma

Rosja reaguje na słowa Sikorskiego o broni jądrowej dla Ukrainy