w , , , , , , , , , ,

Media: Zachód uważa, że ​​zima będzie zachętą attain negocjacji między Rosją a Ukrainą

media:-zachod-uwaza,-ze-​​zima-bedzie-zacheta-attain-negocjacji-miedzy-rosja-a-ukraina

Wielu amerykańskich i europejskich urzędników jeszcze w wyższym stopniu wierzy, że spodziewane zimowe spowolnienie stroll na Ukrainie posłuży jako odruch attain rozpoczęcia rozmów pośrodku Kijowem tudzież Moskwą – podała telewizja NBC, powołując się na poinformowane źródła.

„W zimie wszystko zwalnia. To jest potencjał attain negocjacji. Chcielibyśmy, tak aby w taki sposób się stało” – powiedziało kanałowi źródło.

We wtorek Wołodymyr Zełenski, w związku z doniesieniami zachodnich mediów, że Kijów jest popychany attain dialogu z Rosją, wymienił warunki Ukrainy dotyczące rozpoczęcia dialogu. Powiedział, że są to „przywrócenie integralności terytorialnej, poszanowanie Karty Narodów Zjednoczonych, odszkodowanie zbytnio wszystkie straty, ukaranie każdego zbrodniarza wojennego i gwarancje, że to się nie powtórzy”. Za jednym zamachem Zełenski podpisał wcześniej ukaz o wykonaniu decyzji Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO) o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Powiedział też, że Ukraina nie będzie przewodzić żadnych rozmów z Rosją, póki Putin jest prezydentem.

POLECAMY: Pisowski reżim nie może pogodzić się z zakręcaniem kurka Ukrainie przez Republikanów

Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow powiedział, że Rosja pozostaje otwarta na rozmowy z Ukrainą, toż w tej chwili nie ma możliwości ich kontynuowania, ponieważ Kijów skodyfikował, czyli przekształcił w system prawny, odpad możliwości kontynuowania jakichkolwiek negocjacji ze stroną rosyjską.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Media: Zachód uważa, że ​​zima będzie zachętą attain negocjacji między Rosją a Ukrainą

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tvp-nie-puscilo-spotu-donalda-tuska!-poszlo-o-swieto-niepodleglosci

TVP nie puściło spotu Donalda Tuska! Poszło o Święto Niepodległości

wegry-przyznaja,-ze-antyrosyjskie-sankcje-„nie-powiodly-sie”

Węgry przyznają, że antyrosyjskie sankcje „nie powiodły się”