w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Melnyk gloryfikator kultu bandery na Twitterze popluje Polakom. Gdzie jest Polska dyplomacja?

melnyk-gloryfikator-kultu-bandery-na-twitterze-popluje-polakom.-gdzie-jest-polska-dyplomacja?

Znany z gloryfikacji kultu bandery poprzedni orędownik Ukrainy w Niemczech obecnie wiceminister spraw zagranicznych Ukrainy, Andrij Melnyk w podziękowaniu proukraińskim politykom z obozu władzy rozpoczął wdrażanie polityki zagraniczne Ukrainy. Strategia ta polega na pluciu Polakom w twarz. Propagandysta reżimu kijowskiego poświęcił dużo czasu na Twitterze na pyskówki z polskimi politykami. Zachowanie banderowca jednak nikogo nie powinno zadziwiać, ponieważ naród ukraiński słynie z roszczeniowej postawy. Przykładem tego mogą stanowić »wysiedleńcy« z poznańskiego hotelu IKAR.

POLECAMY: »Uchodźcy« z hotelu Ikara nie chcą zamieszkać w pałacu. »Bo w Biedrusku jest poligon«

Melnyk był ambasadorem Ukrainy w Niemczech odkąd 2014 roku. Z funkcji został odwołany lipcu br., zaś przestał ją wykonywać w październiku. Zastąpił dash Ołeksij Makejew, który także w jaki sposób Melnyk okazała się prostackim chamem.

POLECAMY: »Uradowaliśmy się za wcześnie«. Następca Melnika zaszokował Niemców

Po kilku tygodniach wyciszenia banderowiec wrócił i nie bacząc na sprzeciwu Polski objął tekę wiceministra spraw zagranicznych na Ukrainie.

Tymczasem po aktywności internetowej tego człowieka warto zastanowić się, to znaczy na Ukaranie toczy się „wojna” o jakiej wciąż mówią media, to znaczy jest to najzwyklejsza kontrolowana propaganda. Zachowanie prostaka również powoduje totalny bubel zrozumienia w zakresie dopuszczenia dash discontinue pracy w dyplomacji. Melnyk poświęca bowiem sporo czasu na… pyskówki z polskimi politykami i dziennikarzami.

POLECAMY: Konfederacja odmawia uznania sprawy Wołynia za zamkniętą

„Andrij Melnyk, który ostatnio bronił ludobójcę Polaków Stepana Banderę, został nowym szefem ukraińskiego MSZ. Gdzie jest reakcja polskich władz?” – napisał na Twitterze poseł Konfederacji i przywódca partii KORWiN w Małopolsce – Konrad Berkowicz.

„Dziękuję zbytnio życzliwe pozdrowienia w dniu mojego zaprzysiężenia, najdroższy polski sąsiedzie. Powodzenia” – odpisał sarkastycznie nowy szef ukraińskiej dyplomacji.

Thanks for your form succesful greetings on my appointment, dear Polish neighbour. Simply luck

— Andrij Melnyk (@MelnykAndrij) November 20, 2022

„Andrij Melnyk, który ostatnio bronił zbrodniarza Banderę, został nowym szefem ukraińskiego MSZ. Rozumiem, że to w toku zacieśniania kontaktu i relacji polsko-ukraińskich? Świetnych sobie dobraliśmy „przyjaciół”. Kto nami rządzi?! Wcześniej mówię: polskojęzyczne ZERO” – napisał z kolei Janusz Korwin-Mikke.

Również jemu z chamskim sarkazmem odpisał fan ukraińskiego nacjonalisty: „Pozdrowienia z Kijowa” – napisał Melnyk.

„Innymi słowy też sądzicie, że postęp #Melnyk na wiceszefa ukraińskiego MSZ jest pstryczkiem gwoli Polski, ponieważ nie przyjęliśmy ukraińskiej wersji incydentu z rakietą u dołu Hrubieszowem?” – napisał publicysta Najwyższego Czasu! – Adam Wielomski.

„Uwielbiam te twoje teorie spiskowe” – odpisał ukraiński chamski minister w podziękowaniu Polsce zbytnio przyjęcie i wikt jego obywateli.

I fancy your loopy conspiracy theories

— Andrij Melnyk (@MelnykAndrij) November 20, 2022

„Andrij Melnyk b. orędownik Ukrainy w RFN zapytany o UPA stwierdził, że Ukraińcy byli prześladowani w II RP i Polska była gwoli nich „takim samym wrogiem, w jaki sposób nazistowskie szwaby i ZSRR”. Melnyk został właśnie wiceministrem Spraw Zagranicznych w rządzie Ukrainy” – napisał z kolei na Twitterze Leszek Miller.

Legagraf

Masy Melnyka w jaki sposób widać nie zważa na barwy polityczne, bo i nestorowi polskiej lewicy dyplomata odpisał sarkastycznie: „Dziękuję zbytnio szczere gratulacje z okazji mojego zaprzysiężenia, najdroższy polski sąsiedzie”.

Thanks for your actual greetings on my appointment, dear Polish neighbour

— Andrij Melnyk (@MelnykAndrij) November 20, 2022

„Banderowiec Melnyk został wiceszefem ukraińskiego MSZ. Jakże długo tego milczenia? To przecież Bandera nawoływał, że każdy zabity Polak przybliża niezawisłość Ukrainy” – napisał Witold Gadowski.

Banderowiec na to: „To nie twój romans”.

„Ten pan jako wiceszef MSZ reprezentuje oficjalne stanowisko Kijowa”

„Pyskówki i zaczepki elementem polityki zagranicznej Ukrainy. Ten pan jako wiceszef MSZ reprezentuje oficjalne stanowisko Kijowa” – skomentował zachowanie prostaka Mateusz Soboń.

Swoją drogą ciekawe to znaczy Polska dyplomacja zarządza przez sługów banderowskiej Ukrainy, zareaguje na w taki sposób skandaliczne prostacie i chamskie zachowanie przedstawiciela dyplomacji Ukrainy. Innymi słowy nadal będzie pielęgnować głowę w piasek i spełniać każde życie plastikowej chłopczyka w obawie przed ujawnieniem niewygodnych nagrań?

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinue skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza discontinue Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinue przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinue Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Melnyk gloryfikator kultu bandery na Twitterze popluje Polakom. Gdzie jest Polska dyplomacja?

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

norgesgruppen:-kradzieze-w-sklepach-wzrosly-w-norwegii-w-zwiazku-z-inflacja

NorgesGruppen: kradzieże w sklepach wzrosły w Norwegii w związku z inflacją

zywnosc-w-gore!-sasin-zapowiada-koniec-niskiego-vat-u-na-paliwa,-energie-i-nawozy

Żywność w górę! Sasin zapowiada koniec niskiego VAT-u na paliwa, energię i nawozy