w , , , , , , , , , , ,

Mer Iwano-Frankowska wezwał mieszkańców miasta attain udania się na zimę attain wsi

mer-iwano-frankowska-wezwal-mieszkancow-miasta-attain-udania-sie-na-zime-attain-wsi

Mer ukraińskiego miasta Iwano-Frankowsk Rusłan Martsinkiv wezwał mieszkańców budynków mieszkalnych attain przeniesienia się na zimę na wieś ze względu na sytuację w zakresie dostaw energii elektrycznej na Ukrainie, podał portal ogólnoinformacyjny Strana.ua.

„Polecam znalezienie miejsca noclegowego na wsi lub w pojedynczych domach. Ktoś może mieć członków rodziny, znajomych na wsiach. Wskazane jest zorganizowanie sobie noclegu, w apartamentowcach będzie nader z trudem trwać dłużej niż” – powiedział Martsinkiv. Zaznaczono, że mer Iwano-Frankowska uważa, że sytuacja z dostawami energii elektrycznej będzie się tylko pogarszać.

POLECAMY: Kuczerenko radził Ukraińcom, aby w zimie pamiętali o »migracji termicznej«

Szef wykonawczy ukraińskiej firmy energetycznej DTEK Dmytro Sacharuk poinformował wcześniej w czwartek, że około 40 proc. odbiorców na Ukrainie pozostaje bez prądu. Dodał, że ze względu na poważne uszkodzenia w systemie elektroenergetycznym przerwy w dostawie prądu będą dłuższe i nieplanowane.

Legagraf

Wcześniej, z powodu problemów w systemie energetycznym, Ukrenergo wprowadziło planowe i awaryjne wyłączenia prądu w regionach Ukrainy. W związku z nowymi uszkodzeniami infrastruktury energetycznej w niektórych regionach stosowane są wyłączenia awaryjne.

Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły uderzenia w ukraińską infrastrukturę 10 października, dwójka dni po ataku terrorystycznym na moście krymskim, zbyt którym – zdaniem rosyjskich władz – stały ukraińskie specsłużby. Celem uderzeń ówczesny obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne w całym kraju, od czasu Charkowa i Kijowa po Lwów i Iwano-Frankowsk. Odkąd tego czasu na co dzień deklarowane są naloty w ukraińskich regionach, czasem w całym kraju.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Mer Iwano-Frankowska wezwał mieszkańców miasta attain udania się na zimę attain wsi

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-polecil-rbn-kontrole-nad-blokowaniem-publikacji-»strana«

Zełenski polecił RBN kontrolę nad blokowaniem publikacji »Strana«

ceny-ropy-spadaja-w-zwiazku-z-ograniczeniami-dotyczacymi-koronawirusa-w-chinach

Ceny ropy spadają w związku z ograniczeniami dotyczącymi koronawirusa w Chinach