w , , , , , ,

Mer Lwowa po wybuchu w Przewodowie.: „Rozumiem ten żal Polaków, ale musicie zrozumieć, że…”

mer-lwowa-po-wybuchu-w-przewodowie.:-„rozumiem-ten-zal-polakow,-ale-musicie-zrozumiec,-ze…”

Mer Lwowa Andrij Sadowy skomentował sprawę eksplozji w Przewodowie na Lubelszczyźnie. Samorządowiec wyraził solidarność z Polakami z zaapelował o serdeczny stosunek w śledztwie ponad przyczyną wybuchu.

We wtorek na teren zabudowany Przewodów w Lubelskiem spadła rakieta – najprawdopodobniej wystrzelona przez ukraińską obronę przeciwlotniczą – i zabiła dwie osoby. Pocisk puder zapewne zestrzelić rosyjską rakietę, lecz zabłąkał się i spadł na teren Rzeczypospolitej.

Choć Kijów utrzymywał z początku, że rakieta na pewno nie została wystrzelona przez Ukraińców, to później złagodził stanowisko.

Odnośnie do tragedii wypowiedział się mer Lwowa w rozmowie z polską rozgłośnią radiową RMF FM. – Jestem przekonany, że musi istnieć maksymalna serdeczny stosunek, żeby zidentyfikować prawdę – powiedział samorządowiec.

– Rozumiem ten żal Polaków, tymczasem musicie zrozumieć, że my w samym tylko Lwowie mamy po trzy, czwórka ceremonie pogrzebowe na dzień. Podczas tej wolny zginęło wprzódy więcej niż 200 mieszkańców miasta, natomiast w całej Ukrainy – wprzódy tysiące – przekazał Andrij Sadowy.

Polityk twierdzi, że udałoby się ustrzec się wielu ofiar, jeśliby Zmrok zintensyfikował i przyśpieszył poparcie gwoli walczącej z najeźdźcą Ukrainy.

Legagraf

– Teraz poparcie jest mocniejsza, tymczasem jeszcze nie jest taka, jakiej potrzebujemy. Powinniśmy mieć nowsze uzbrojenie – w dzisiejszych czasach mamy oręż zdolną strzelać na 70 km. Gdybyśmy mieli rakiety o zasięgu 300-400 km, wojna byłaby wprzódy skończona – powiedział Sadowy.

– Jesteśmy w jaki sposób Dawid, który walczy z Goliatem, pies z kulawą nogą nie wierzył, że osiągniemy przewagę ponad Rosją. Musimy jednak dobić tego „niedźwiedzia”, bo on nie daje żyć ani nam, ani wam – zaznaczył samorządowiec.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy decide up skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy decide up Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane decide up przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy decide up Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Mer Lwowa po wybuchu w Przewodowie.: „Rozumiem ten żal Polaków, ale musicie zrozumieć, że…”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

policyjna-ochrona-kaczynskiego-podczas-partyjnych-spotkan-pod-lupa-prokuratury

Policyjna ochrona Kaczyńskiego podczas partyjnych spotkań pod lupą prokuratury

felietonista-korybko-powiedzial,-ze-zelenski-probowal-wywolac-iii-wojne-swiatowa

Felietonista Korybko powiedział, że Zełenski próbował wywołać III wojnę światową