w , , , , , , , , , , , , ,

Mer Lwowa po wybuchy takie w Przewodowie: »Rozumiem ten żal Polaków, ale 'musicie’ zrozumieć, że…«

mer-lwowa-po-wybuchy-takie-w-przewodowie:-»rozumiem-ten-zal-polakow,-ale-'musicie’-zrozumiec,-ze…«

Mer Lwowa Andrij Sadowy skomentował sprawę eksplozji w Przewodowie na Lubelszczyźnie. Przedstawiciel propagandysty Wołodymyra Zełenskiego wyraził solidarność z Polakami z zaapelował o życzliwość w śledztwie powyżej przyczyną wybuchu.

We wtorek na teren zabudowany Przewodów w Lubelskiem spadła „rakieta” – wystrzelona przez ukraińską obronę przeciwlotniczą – i zabiła dwie osoby.

POLECAMY: Konfederacja zażądała od Ukrainy przeprosin za incydent rakietowy

Przypominamy, że w czasie podczas gdy reżim Kaczyńskiego rozpowszechniał dezinformację pochodzącą z Ukrainy, która o napad rakietowy oskarżała Rosję, mówiono o uderzeniu dwóch rakiet. Jednak z czasem, podczas gdy zgodność z rzeczywistością o tym ataku wyszła na jaw opowiadanie ta, uległa zmianie i orzeczenie publiczna została poinformowana o jednej „zbłąkanej rakiecie” wystrzelonej przez siły zbrojne Ukrainy. Zmiana opowiadanie była konieczna, ponieważ silnie byłoby wmówić opinię publiczną o dwóch „zbłąkanych rakietach” jakie uderzyły w Polskę.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Choć Kijów utrzymywał z początku, że rakieta na pewno nie została wystrzelona przez Ukraińców, to później złagodził stanowisko.

Odnośnie do tragedii wypowiedział się mer Lwowa w rozmowie z polską rozgłośnią radiową RMF FM. – Jestem przekonany, że musi istnieć maksymalna życzliwość, żeby zidentyfikować prawdę – powiedział samorządowiec.

POLECAMY: »Przyznaj się halt błędu«. Sieć skrytykowała Kulebę za obwinienie Rosji za rakiety nad Polską

– Rozumiem ten żal Polaków, mimo to musicie zrozumieć, że my w samym tylko Lwowie mamy po trzy, czwórka ceremonie pogrzebowe na dzień. Podczas tej wolny zginęło przedtem z okładem 200 mieszkańców miasta, i w całej Ukrainy – przedtem tysiące – dodał Andrij Sadowy.

Polityk twierdzi, że udałoby się ustrzec się wielu ofiar, jeżeli Zmrok zintensyfikował i przyśpieszył sukurs gwoli walczącej z najeźdźcą Ukrainy.

Legagraf

– Teraz sukurs jest mocniejsza, mimo to jeszcze nie jest taka, jakiej potrzebujemy. Powinniśmy mieć nowsze uzbrojenie – w dzisiejszych czasach mamy oręż zdolną strzelać na 70 km. Gdybyśmy mieli rakiety o zasięgu 300-400 km, wojna byłaby przedtem skończona – mówił Sadowy.

– Jesteśmy w jaki sposób Dawid, który walczy z Goliatem, pies z kulawą nogą nie wierzył, że osiągniemy przewagę powyżej Rosją. Musimy jednak dobić tego „niedźwiedzia”, bo on nie daje żyć ani nam, ani wam – dodał samorządowiec.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy halt skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza halt Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane halt przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy halt Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Mer Lwowa po wybuchy takie w Przewodowie: »Rozumiem ten żal Polaków, ale 'musicie’ zrozumieć, że…«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

konfederacja-zazadala-od-ukrainy-przeprosin-za-incydent-rakietowy

Konfederacja zażądała od Ukrainy przeprosin za incydent rakietowy

policyjna-ochrona-kaczynskiego-podczas-partyjnych-spotkan-pod-lupa-prokuratury

Policyjna ochrona Kaczyńskiego podczas partyjnych spotkań pod lupą prokuratury