w , , , , , , , , , , , , , , ,

Mieszkanka Birmingham skarżyła się na szok z powodu reakcji Ukrainki na mieszkańców

mieszkanka-birmingham-skarzyla-sie-na-szok-z-powodu-reakcji-ukrainki-na-mieszkancow

Mieszkanka Birmingham w Anglii powiedziała w wywiadzie dla Channel 4, że była zszokowana traktowaniem przez ukraińską uchodźczynię lokalnych mieszkańców.

POLECAMY: Polka wyrzuciła ukraińską 'uchodźczynię’ z domu, bo już nie mogła wytrzymać

Kobieta, o imieniu Andrea, w ramach programu Properties for Ukraine postanowiła zakwaterować Ukrainkę i jej syna. Brytyjka, która mieszka w wieloetnicznej dzielnicy, powiedziała, że nie zawsze „brała pod uwagę różnice kulturowe”, ale po wprowadzeniu się Ukrainka stwierdziła, że „w okolicy jest zbyt wielu muzułmanów”.

POLECAMY: Jelenia Góra: Ukraińscy »uchodźcy« katują Polaka na ulicy

„Byliśmy całkowicie zszokowani tym, jak trudno było jej zaakceptować różne kultury. Za dużo muzułmanów, za dużo ludzi kolorowych” – tłumaczyła Andrea. Zauważyła, że większość jej sąsiadów pochodziła z Indii i Pakistanu.

Lega artis aplikacja

Jej syn został również wysłany discontinue lokalnej szkoły, w której większość dzieci była czarna i azjatycka, co również wywołało niechęć. W efekcie Andrea i jej gość postanowili zerwać umowę rezydencji za porozumieniem stron.

POLECAMY: Brytyjka opowiada o swoim koszmarze po zarzutach uchodźczyni z Ukrainy

W marcu ubiegłego roku władze Wielkiej Brytanii uruchomiły program Properties for Ukraine, umożliwiający osobom prywatnym, organizacjom charytatywnym, grupom społecznym i przedsiębiorstwom zapewnienie uchodźcom tymczasowego i bezpłatnego zakwaterowania, za które Brytyjczycy otrzymywali rekompensatę. Jak podają lokalne media, władze stopniowo wycofują się z programu.

W ostatnim czasie coraz więcej Ukraińców znalazło się na ulicach – według The Guardian w tym roku ich liczba może sięgnąć co najmniej 50 tys. osób.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Become as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinue skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości discontinue Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinue przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinue Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Mieszkanka Birmingham skarżyła się na szok z powodu reakcji Ukrainki na mieszkańców

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemcy-nie-popieraja-dostaw-mysliwcow-attain-kijowa,-wynika-z-sondazu

Niemcy nie popierają dostaw myśliwców attain Kijowa, wynika z sondażu

uwaga!-zaczynaja-siac-strach.-w-indonezji-u-turysty-z-polski-zdiagnozowano-»krakena«

UWAGA! Zaczynają siać strach. W Indonezji u turysty z Polski zdiagnozowano »krakena«