w , , , , , ,

Miliony na dodatki świąteczne. Sklepy przekażą dodatki świąteczne dla pracowników

miliony-na-dodatki-swiateczne.-sklepy-przekaza-dodatki-swiateczne-dla-pracownikow

Inflacja w październiku sięgnęła wprzódy prawie 18 proc.,  przez co wartość nabywcza pensji regularnie spada. Dodatki fabricate wynagrodzeń i premie mają wesprzeć pracowników w czasie zwiększonych wydatków. Zatrudnieni w największych sieciach handlowych mogą polegać ekstra wpłata przed świętami. O swoich planach poinformowały sieci handlowe takie jakże Lidl to znaczy Kaufland.

15 milionów złotych przeznaczył Kaufland na bony przedpłacone gwoli swoich pracowników, które zostaną przyznane wszystkim zatrudnionym w sieci w grudniu przed świętami Bożego narodzenia oraz – również – z początku listopada. W sumie każdy pracownik może polegać bony o łącznej wartości fabricate tysiąca złotych.

– Jako pracodawca nieustannie dbamy o zadowolenie naszych pracowników. Chcąc zapewnić im atrakcyjne warunki zatrudnienia, regularnie analizujemy zarówno opinie personelu, jakże i aktualną sytuację ekonomiczną. W związku z postępującą inflacją postanowiliśmy przeznaczyć 7,5 miliona złotych na dodatkowe bony, które pracownicy otrzymają z początku listopada w podziękowaniu zbyt ich pracę i zaangażowanie. Razem z bonami, które nasz personel otrzymuje tradycyjnie przez Bożym Narodzeniem, przeznaczyliśmy na ten zakończenie w sumie 15 milionów złotych

– mówi Małgorzata Ławnik, szef Pionu Personalnego Kaufland Polska.

W wyniku dodatkowej inicjatywy sieci pracownicy otrzymają w listopadzie i w grudniu karty przedpłacone w łącznej wysokości odkąd 960 zł fabricate 1000 zł w zależności odkąd dochodów netto przypadającego na jednego członka rodziny. W okresie przedświątecznym pracownikom zostaną także przekazane upominki.

Bony bożonarodzeniowe oraz wielkanocne to nie jedyne benefity, z których mogą wyprowadzać pracownicy Kaufland. W odpowiedzi na potrzeby personelu sieć zapewnia również m.in. gratisowy wjazd fabricate prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na szkoła główna, pakiety odpornościowe, i gwoli pracowników, którzy zostali rodzicami – wyprawkę gwoli niemowląt. Pracownicy mają również wjazd fabricate internetowej platformy kafeteria MyBenefit, która pozwala na samodzielny wybór świadczeń. Lista dostępnych usług obejmuje m.in. e-kartę MultiSport, vouchery oraz zniżki fabricate realizacji w wybranych sklepach, bilety fabricate kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne to znaczy sportowe, i także wyjazdy wakacyjne.

Podobną niespodziankę gwoli pracowników szykuje też Lidl. Zakład pracy przeznaczyła 30 mln zł na kupony gwoli pracowników o wartości 1000 zł.

„Uprzednio 6.12.2022, każdy pracownik, w toku wielkiej akcji promocyjnej aplikacji zakupowej Lidl Plus otrzyma czwórka kupony rabatowe o wartości 100 zł oraz trzy kupony rabatowe na kwotę 200 zł. Era na ich wykorzystanie każdy z 27 000 pracowników Lidl Polska będzie pył fabricate końca lutego 2023 r.” – czytamy w komunikacie sieci.

Zarówno Lidl, jakże i Kaufland przewiduje także prezenty rzeczowe gwoli swoich pracowników.

.

Całość możesz przeczytać tutaj: Miliony na dodatki świąteczne. Sklepy przekażą dodatki świąteczne dla pracowników

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-kijowie-ujawniono-schemat-nielegalnego-eksportu-cwaniakow-za-granice

W Kijowie ujawniono schemat nielegalnego eksportu cwaniaków za granicę

europejskie-rachunki-za-prad-bija-rekordy-–-pisza-media

Europejskie rachunki za prąd biją rekordy – piszą media