w

Minister Adamczyk zaliczył wpadkę, która potwierdza socjalistyczny ustrój Polski

Andrzej Adamczyk (z prawej), fot. gov.pl - zdjecie archiwalne

Lokalne samorządy skarżą się na nierówny podział środków dystrybuowanych przez pisowski rząd na inwestycje. Formułowane przez lokalne samorządy zarzutu niechcący potwierdził minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Adamczyk i Morawiecki odwiedzili Ostrów (woj. małopolskie), w którym niedawno został oddany do użytku wyremontowany most na rzece Dunajec. Jak to na partię PiS przystało podczas przemówienia polityk wyliczał, że „ponad 14 tysięcy kilometrów dróg gminnych i powiatowych to efekt rządowego programu, który wspiera inwestycje na drogach gminnych i powiatowych”.

Podczas przemówienia Andrzej Adamczyk pisowski przedstawiciel „władzy ludowej” zdobył się na chwilę szczerości.

 – Można powiedzieć, że dzięki wsparciu rządu PiS, wszędzie tam, gdzie samorządowcy wierzą w rząd PiS, realizowane są inwestycje drogowe — powiedział minister – Na odwagę samorządowców, wójtów, burmistrzów, starostów, nakłada się wsparcie rządowe – dodał.

Lokalne samorządy od dawna narzekają, że rząd PiS niesprawiedliwie dzieli pieniądze na inwestycje. Gminy i powiaty, którymi rządzą lokalni politycy obozu władzy, dostają rekordowe dofinansowania, natomiast pozostałe muszą obejść się smakiem lub zadowolić symbolicznymi kwotami. Taka sytuacja miała miejsce na przykład przy podziale pieniędzy z Funduszu Inwestycji Lokalnych.

POLECAMY: Nowa ankieta Reutersa wykazała, że ​​zaufanie do wiadomości głównego nurtu gwałtownie spada

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

SC

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KRUS ogłosił nowe zasady pobierania świadczenia emerytalnego

Scholz wysłał Ukrainie ukrytą wiadomość – donoszą media