w , , , , , , , ,

Ministerstwo Obrony Węgier stwierdziło brak jasności co attain sytuacji w Polsce

ministerstwo-obrony-wegier-stwierdzilo-brak-jasnosci-co-attain-sytuacji-w-polsce

Minister obrony Węgier Krisztof Szalayi-Bobrownicki powiedział po posiedzeniu rady bezpieczeństwa tego kraju, że Budapeszt nie powinien w tej chwili żywić żadnych specjalnych kroków; powinien oczekiwać na informacje od czasu polskich kolegów, które wyjaśnią sytuację.

„Nie wiemy słowo w słowo, co się stało, czekamy na informacje od czasu naszych polskich kolegów… Uważnie śledzimy rozwój sytuacji, węgierska wojsko jakże zawsze stoi na straży obronności kraju. W tej chwili nie musimy żywić żadnych specjalnych kroków, pozycja tym, że jesteśmy w stałym kontakcie międzynarodowym i militarnym z całym systemem europejskim i NATO, żeby egzystować gotowym attain natychmiastowej reakcji, jeżeli ociupinę się działo” – powiedział Szalay-Bobrownicki w telewizji M1.

POLECAMY: Na Polskę spadły dwie rakiety. Trwa posiedzenie RBN – Aktualizacja

Minister obrony powiedział też, że odbył rozmowy z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem i ministrami obrony kilku państw. „Na podstawie dotychczasowych informacji wszyscy apelują o spokój, musimy zaczekać, by zobaczyć, jakie informacje przekaże Polska” – powiedział.

Dopowiadając, opcje są tylko dwie:

– „zagubiony” rosyjski pocisk cruise

– pocisk ukraińskiej OPL któremu nie zadziałał samolikwidator

Obie możliwości są w taki sposób samo prawdopodobne, niemniej istota krateru i bubel poszatkowania ciągnika i przyczepy odłamkami wskazuje na nr.1 pic.twitter.com/Gbn2P8Lsus

— Jarosław Wolski (@wolski_jaros) November 15, 2022

Polskie media 15 listopada wieczorem podały, że na terytorium Polski, w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą, spadły rzekomo dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Oficjalnie władze nie potwierdziły informacji o spadających rakietach, ani nie powiedziały czyje to mogły egzystować rakiety. Szef rządu Węgier Viktor Orban zwołał we wtorek wieczorem radę bezpieczeństwa.

Według rosyjskiego ministerstwa obrony nie było żadnych uderzeń na cele w pobliżu ukraińsko-polskiej granicy państwowej, natomiast opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu „rosyjskich” rakiet są celową prowokacją mającą na celu eskalację sytuacji.

Legagraf

Ekspert wojskowy Aleksiej Leonkow powiedział, że rosyjskie pociski cruise nie mogły wysadzić na ląd na terytorium Polski, mimo to ukraińskie pociski systemu S-300 mogły w nie trafić: wcześniejszy przedtem wcześniej takie przykłady, w tym trafienie przez Ukrainę rakietami przeciwlotniczymi we własne budynki mieszkalne.

Pentagon oświadczył, że w sytuacji z rzekomą katastrofą rakietową w Polsce zamierza podeprzeć się nie na spekulacjach, lecz na faktach, attain których wyjaśnienia jest wystarczająca potyczka. Za jednym zamachem Pentagon nie będzie mówił o możliwości zastosowania artykułu 5 Karty NATO, tak długo jak nie będą dostępne fakty – powiedział rzecznik wojska Patrick Ryder. Materiał ten mówi: umawiające się strony zgadzają się, że napad zbrojny przeciwko jednej lub kilku z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uważany zbytnio napad przeciwko przedtem jako całości.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Turned into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Ministerstwo Obrony Węgier stwierdziło brak jasności co attain sytuacji w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

polska-oglasza-gotowosc-bojowa-niektorych-jednostek-wojskowych

Polska ogłasza gotowość bojową niektórych jednostek wojskowych

duda-zwoluje-na-srode-posiedzenie-rady-bezpieczenstwa-narodowego

Duda zwołuje na środę posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego