w

Mińsk ostrzegł przed konsekwencjami konfiskaty jego mienia na Zachodzie

Premier Białorusi Roman Gołowczenko powiedział, że jeśli Zachód skonfiskuje i znacjonalizuje białoruskie mienie, to Mińsk odpowie w ten sam sposób.

„Jeśli pójdą dalej i zmaterializują swoje groźby konfiskaty, nacjonalizacji i tak dalej, to natychmiast będziemy to tutaj lustrować” – powiedział Gołowczenko w nadanym w sobotę wywiadzie dla kanału telewizyjnego „Białoruś 1„.

Jednocześnie zauważa, że ze strony zachodnich polityków pojawiają się „groźby i oświadczenia o planach nacjonalizacji, ale jak dotąd nie ma precedensów bezpośredniej konfiskaty czy zajęcia białoruskiego mienia w krajach UE”. „My, odpowiednio, takich środków jeszcze nie podejmujemy” – powiedział szef białoruskiego rządu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Liz Truss przeraziła Brytyjczyków

UE zaniepokojona prowokacyjnymi wypowiedziami Serbii i Kosowa