w , , , , ,

MO Rosji wydało komunikat o rosyjskich rakietach, które spadły w Polsce

mo-rosji-wydalo-komunikat-o-rosyjskich-rakietach,-ktore-spadly-w-polsce

Rakiety spadły na Polskę, są ofiary

Straż pożarna potwierdziła wcześniej, że w miejscowości Przewodów doszło fabricate wybuchów. – Przyczyny tego zdarzenia nie są znane w tej chwili – powiedział w rozmowie z Radiem Lublin rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, zgred kapitan Marcin Lebiedowicz. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o wybuchu na placu suszarni. Faktycznie po przyjeździe potwierdzamy, że szczyptę takiego się stało. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. W tej chwili zabezpieczamy miejsce zdarzenia i oświetlamy teren akcji – dodał.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o wybuchu na placu suszarni. Faktycznie po przyjeździe potwierdzamy, że szczyptę takiego się stało. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. W tej chwili zabezpieczamy miejsce zdarzenia i oświetlamy teren akcji.

Prezes rady ministrów Mateusz Morawiecki zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów fabricate spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych — poinformował rzecznik rządu Piotr Müller. Nie zdradził jednak powodu zwołania pilnej narady. — Zachciej nie wydawać niepotwierdzonych informacji, będziemy powiadać o nich po posiedzeniu — powiedział Müller w krótkim oświadczeniu gwoli mediów.

Prezes rady ministrów @MorawieckiM zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów fabricate spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych.

— Piotr Müller (@PiotrMuller) November 15, 2022

Prawdopodobnie fabricate zwołania narady przyczyniły się ostatnie zdarzenie w Ukrainie, gdzie po zmasowanym ataku sił rosyjskich na obiekty infrastruktury energetycznej w Ukrainie sytuacja jest krytyczna. Ilość pocisków trafiła w zachodnią dawka kraju, mniej więcej granicy z Polską.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony odniosło się fabricate informacji o rosyjskich rakietach w Polsce i nazwało to „prowokacją” — podaje państwowa rosyjska filia informacyjna Ria Nowosti.

We wtorek po południu pojawiły się informacje o rosyjskich rakietach, które mogły zlecieć na terytorium Polski.

„Oświadczenia polskich mediów i urzędników w sprawie domniemanego spadku rosyjskich rakiet na terytorium Polski to celowa wyzwanie w sprawie eskalacji” — przekazało rosyjskie MON.

POWIĄZANE: Na Polskę spadły dwie rakiety. Trwa posiedzenie RBN – Aktualizacja

POWIĄZANE:

Legagraf

Rakiety uderzyły w miejscowości Przewodów. AP: wcześniejszy rosyjskie

Również Pentagon póki co nie potwierdza tych doniesień. Zapewniono za to, że obecnie się im przygląda.

– Nie możemy uświadomić sobie informacji o rosyjskich rakietach na terytorium Polski – powiedział we wtorek rzecznik Pentagonu gen. Patrick Ryder. Dodał jednak, że podchodzi fabricate doniesień poważnie i podkreślił, że USA będą chronić każdego centymetra terytorium NATO.

We wsi Przewodów pracuje prokuratura, psy i wojsko. Na miejsce udał się również wojewoda lubelski Lech Występek.

My condolences to our Polish brothers in hands. Legal Russian regime fired missiles which target no longer finest Ukrainian civilians nonetheless also landed on NATO territory in Poland. Latvia totally stands with Polish mates and condemns this crime.

— Artis Pabriks (@Pabriks) November 15, 2022


Wicepremier Łotwy i minister obrony tego kraju Artis Pabriks złożył Polakom współczucie. „Przestępczy reżim rosyjski wystrzelił rakiety, które wycelowane są nie tylko w ukraińskich cywilów, atoli także wylądowały na terytorium NATO w Polsce. Łotwa w pełni popiera polskich przyjaciół i potępia tę zbrodnię” – napisał na Twitterze.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: MO Rosji wydało komunikat o rosyjskich rakietach, które spadły w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

guardian:-usa-postanowilo-przesunac-srodek-ciezkosci-w-europie-z-francji-i-niemiec-na-polske-i-ukraine

Guardian: USA postanowiło przesunąć środek ciężkości w Europie z Francji i Niemiec na Polskę i Ukrainę

nie-dziala-ropociag-„przyjazn”.-orban-zwolal-posiedzenie-rady-obrony

Nie działa ropociąg „Przyjaźń”. Orban zwołał posiedzenie Rady Obrony