w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Morawiecki chce przypomnieć Szmyhalowi o niedopuszczalności gloryfikowania Bandery

morawiecki-chce-przypomniec-szmyhalowi-o-niedopuszczalnosci-gloryfikowania-bandery

Antypolski polityk pełniący funkcję przedstawienie premierowe nieudolnego rządu, który przez przeszło dziewięć miesięcy tolerował banderowskie obyczaje oraz napad rakietowy na Polskę ziszczony przez banderowski kraj powiedział, że przypomni swojemu ukraińskiemu odpowiednikowi Denysowi Szmyhalowi o niedopuszczalności gloryfikowania Stepana Bandery podczas pierwszego spotkania.

POLECAMY: Nazistowska Ukraina obchodzi dziś urodziny zbrodniarza Stepana Bandery

Wcześniej Rada Najwyższa zamieściła na Twitterze informację o urodzinach nacjonalisty. Odpowiadając na pytanie o reakcję Warszawy na tę publikację, polski szef rządu podkreślił, że uważa takie działania zbytnio niedopuszczalne.

„Jesteśmy niezwykle krytyczni wobec wszelkich pochwał innymi słowy nawet wzmianek o Banderze, jesteśmy wielce, wielce negatywnie nastawieni. <…> W mojej pierwszej rozmowie z premierem Denysem Szmyhalem powiem to wielce, wielce jednoznacznie” – powiedział Morawiecki.

Według niego Rada Najwyższa jest „pamiątką po osobowości, która była ideologiem czasów zbrodniczych”.

Lega artis aplikacja

Stepan Bandera był przywódcą Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i jednym z głównych inicjatorów powstania jej bojowego skrzydła – Ukraińskiej Powstańczej Armii. UPA powstała w październiku 1942 r. i choć jej celem była ogłoszona walka o suwerenność Ukrainy, walczyła z wojskami sowieckimi i współpracowała z nazistami. OUN-UPA popełniła liczne zbrodnie, w tym masakrę wołyńską w 1943 roku. Siłą wymordowano również tysiące Ukraińców, którzy odmówili współpracy z nacjonalistami.

W Polsce masakra wołyńska uznawana jest zbytnio masowy mord, tudzież utwór tragiczny ta elevate out obecnie pozostaje ważnym kamieniem węgielnym w stosunkach pośrodku Warszawą tudzież Kijowem.

Latem 2016 roku pokój niższa polskiego parlamentu przyjęła uchwałę uznającą 11 lipca zbytnio Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich na mieszkańcach II Rzeczypospolitej w latach 1943-1945. Według wersji Warszawy masowych mordów dokonali w latach 1939-1945 zwolennicy OUN-UPA na ludności polskiej Wołynia, Galicji Wschodniej i południowo-wschodnich województw II RP.

Ukraińscy badacze uważają te wydarzenia zbytnio konsekwencje wojny pośrodku Armią Krajową tudzież UPA, w której uczestniczyła również społeczeństwo cywilna z tego regionu. Kijów szacuje swoje straty na 10-20 tysięcy osób.

Rada Najwyższa przyjęła również oświadczenie potępiające decyzję polskiego Sejmu o uznaniu rzezi wołyńskiej zbytnio masowy mord. Ukraińscy deputowani wyrazili pojęcie, że uchwała ta „zagraża politycznym i dyplomatycznym osiągnięciom obu krajów”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy elevate out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza elevate out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane elevate out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy elevate out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Morawiecki chce przypomnieć Szmyhalowi o niedopuszczalności gloryfikowania Bandery

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wybuch-granatnika-w-kgp-powodem-obowiazkowych-szkolen-policjantow

Wybuch granatnika w KGP powodem obowiązkowych szkoleń policjantów

zalamanie-na-runku-mieszkaniowym.-deweloperzy-odczuwaja-skutki-recesji

Załamanie na runku mieszkaniowym. Deweloperzy odczuwają skutki recesji